dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki rower?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-28, 12:46 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-28, 12:32
Posty:6
Siemanko!
Wiosna zbliza sie wielkimi krokami i planuje przesiasc sie z samochodu na rower :) No i tu rodzi sie moje pytanie jaki rower wybrac i czym sie kierowac przy jego kupnie? Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 13:04 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Najlepiej iść do jakiegoś renomowanego sklepu sportowego gdzie sprzedają rowery w twoim mieście i tam pytać. Oni ci najlepiej doradzą.

Na pewno nie warto inwestować w jakiś chłam tylko kupić rower porządnej firmy typu Giant, Trek, Scott ew. BH.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 19:01 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-28, 12:32
Posty:6
Dzieki, wlasnie bylem w takim jednym - moze nie jakis bardzo renomowany, ale akurat przechodzilem i stwierdzilem, ze zajrze. Pogadalem troche ze sprzedawca i pokazal mi to i owo. Te rowery o ktorych Ty mowisz sa niezle - ogladalem takiego Trecka za 5 tysi z haczykiem, ale mnie na razie nie stac. Musialem przedstwic prog do ok 2,5 tys. i pan pokazal Haro (nie slyszalem wczesniej, ale rower wygladal na bardzo solidny) i jeszcze jedna Meride za 2,2. O tej drugiej marce slyszalem kiedys, ale na dobra sprawe nie wiem, co kupic. On zachwal oba i malutkim uklonem w strone Haro...no i wez badz tu madry;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 19:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Pierwszy raz słyszę, ale może dlatego że w tym nie siedzę. Musiałbyś poczytać po forach opinie o tych rowerach. Poza tym z renomowanych firm typu Giant czy Trek też są tańsze sprzęty. Ja dwa lata temu kupiłem Treka za 1500zł i na moje wymagania jest ok. Zależy co ty chcesz robić na tym rowerze, ale jak do zwykłej jazdy, to za 2,5 tysiąca kupisz na prawdę bardzo dobry sprzęt jakiejś znanej i godnej polecenia firmy. Możliwe że te rowery o których mówił ci sprzedawca są też dobre, ja nie słyszałem w każdym razie i najlepiej poczytać w intrenecie co nieco na ich temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 14:27 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-28, 12:32
Posty:6
Cos tam poczytalem i Haro wydaje sie byc spoko. Z wypowiedzi wywnioskowalem, ze ma niezly osprzet co jest bardzo waznym elementem. Jeszcze troche poszperam ale na chwile obecna zdecydowalbym sie na Haro.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 15:02 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Osprzęt jest z Hero? Zazwyczaj montują schimano czy jak się to pisze, ale śa oczywiście óżne modele tego schimano.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-13, 09:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Bierz tandema, siadaj z tyłu i kituj, że pedałujesz:P

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 23:08 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Mój Drogi, jeśli masz do wyboru Meride i Haro to bez wahania bierz ten pierwszy! Merida i Kross to jedne z najlepszych marek rowerowych - jeśli przejrzałeś inne fora to zapewne się o tym przekonałeś:) Nie wiem, czy w końcu zdążyłeś kupić ten rower? Jeśli nie to polecam zajrzeć teraz do rowerowych, bo mają spore wyprzedaże. Ja np. zwykle korzystam z rower.com.pl. Aha, napisałeś,ze chcesz przeznaczyć ok. 2500zł...to sporo, chcesz jeździć tylko po mieście czy wyczynowo?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-25, 20:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
I znów wielkimi krokami zbliża się wiosna - można więc spokojnie myśleć o powrocie na trasę ;) Warto oczywiście wcześniej zrobić dokładny przegląd sprzętu i uzupełnić braki, żeby później nie tracić czasu. Można też zastanowić się nad wymianą odzieży rowerowej - wszak dobre wdzianko robi swoje ;D Jeśli szukacie ubrań na rower, to polecam stronę http://www.rogelli.pl/odziez-rowerowa-odziez-kolarska/ Mają szeroki wybór markowego sprzętu i często można trafić na promocje, więc warto zajrzeć.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

wybór dobrego roweru
PostNapisane: 2010-06-30, 15:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
rozwalił mi się mój komunijny romet i poluje na nowy model-


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:41 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO