dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-09, 19:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-09, 19:03
Posty:13
Nie tak dawno kupiłem sobie świetne buty w góry (z gore texem) z gazetkipromocyjnej. Naprawdę trafiła mi się okazja. Na allegro ten model był 70zł droższy. Nie wspomnę o tym, że są naprawdę ładne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-01-22, 14:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-21, 02:31
Posty:2
Lokalizacja: Poznań
ja kupiłem buty alpinusa w sklepie sportowym w zakopane, zapłaciłem prawie 400zł ale buciki elegancki i naprawde tego samego dnia wystartowałem w doline pieciu stawów i buciki sprawdziły sie w 100%, podziwiam ludzi którzy chodzą po górach w adidasach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-02-15, 12:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
hehe w butach sportowych to nie za bardzo jest się po co wybierać w góry :D - no latem to jeszcze by przeszło, ale jesienią jak jest ślisko już trzeba uważać na każdy krok. Dobre buty kosztują tak właśnie w granicach 400 złotych. Wspomniane batesy są dobre, choć ja akurat wykorzystuję je do paintballa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-05-11, 14:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-19, 16:15
Posty:13
Buty do trekkingu za niewielkie pieniądze np.NIKE AIR CHANGTSE http://www.sarafis.pl/p-220075,buty.nike.air.changtse.htm lub NIKE RONGBUK GTX http://www.sarafis.pl/p-223447,buty.nike.rongbuk.gtx.htm. Są trochę wyższe od zwykłych ale komfort chodzenia po górach rewelacyjny ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-07-14, 14:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Najlepiej będzie jeśli kupisz sobie profesjonalne buty trekkingowe, w nich na pewno będziesz wygodnie mógł chodzić po górach. Zobacz sobie na tę stronę, Jestem pewien że znajdziesz tam jakieś fajne buty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-07-18, 11:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-18, 11:00
Posty:5
Jedne z lepszych trekkingów robi firma Meindl. Polecam np. ten model http://www.kupujemy.pl/meindl-vakuum-gt ... sklep.html łażę w nich po górach już drugi rok, są wygodne, nie przemakają. Zrobione z nubuku, mają też membranę Gore-tex, moim zdaniem najlepszą ze wszystkich możliwych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-07-29, 14:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-29, 10:45
Posty:4
W zeszłym tygodniu jak byłem w Tatrach, widziałem młodą dziewczynę, która na szlak wybrała się w... balerinach. :-D Po tym chyba mnie już nic nie zdziwi!
Alii dobrze, że zdecydowałaś na kupno odpowiednich butów, bo naprawdę szkoda ryzykować zdrowia. Ludziom wydaje się, że chodzenie po górach jest prawie jak spacer po parku, a to zupełnie inna bajka. Nie jestem jakimś doświadczonym górołazem, ale swoje zobaczyłem i swoje odczułem. Jak już sama doskonale wiesz, musisz kupić wysokie buciki. Bardzo łatwe o kontuzje kostki nie nie tylko w przypadku wspomnianych balerin. :-> Nie polecę Ci niestety zbyt wielu marek, bo już lata temu zdecydowałem się na Hi-Teca i od tej pory pozostałem wierny tej firmie. Jakoś tak mam, że bardzo przywiązuję się o produktów określonej marki. :-) Ja od paru lat chodzę w stareńkich już H-Tecach, ale kuzyn po kilku tygodniach poszukiwań zdecydował się ostatnio na V-Lite Fasthike II i parę razy w góry się w nich już wybrał. Z tego co mi wiadomo, sprawdziły się dobrze, ale zobaczymy jak będzie z wytrzymałością. :) Jeśli Hi-Tec dalej trzyma taką jakość, jaką trzymał przed laty, powinny mu długo posłużyć. Strasznie mi się podoba w tym modelu to, że jest taki elastyczny. Cóż, technologia idzie do przodu. :) Aaa, i pamiętaj, żeby już niezależnie od marki wybrać buty, które będą miały miękką podeszwę! Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-08-25, 13:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-25, 12:51
Posty:15
Gorska-natura;) napisał(a):
Jeśli Hi-Tec dalej trzyma taką jakość, jaką trzymał przed laty, powinny mu długo posłużyć.

Z tego co słyszałem, to trzyma :-) Przeglądałem niedawno fora górskie, bo też się zastanawiam nad butami tej firmy. Czasami można znaleźć kiepskie recenzje, ale z tego co widzę, piszą je ludzie, którzy nie dbają o buty, nie ipregnują ich, a potem płaczą, że w końcu zaczynają przemakać. Ogólnie ludzie chwalą za jakość i niewygórowaną cenę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-09-26, 14:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-15, 09:07
Posty:17
Za rzadko bywam w górach żeby inwestować w jakieś zaawansowane buty, kupiłem jakieś pseudo trekingowe dwa lata temu i nie narzekam :) nawet nie wiem jaka firma, jedne z tańszych w lokalnym sklepie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie buty do chodzenia po górach?
PostNapisane: 2011-09-29, 12:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ja słyszałam, że świetnymi butami do chodzenia po górach sa te z goretexemBates , sa używane przez amerykańska armie i jednostki specjalne także musza to byc fajne buty, dobrze sprawdzają się na każdej powierzchni i przy każdej pogodzie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO