dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jakie sporty rekreacyjne?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-10, 10:49 
Ja akurat tańczę już od najmłodszych lat i sprawia mi to frajdę. Chodzę do szkoły royal dance center, gdzie mamy wykwalifkowana kadrę trenerską i można się od nich naprawdę dużo nauczyć.!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2017-07-16, 10:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Ja przede wszystkim biegam, jeżdżę na rowerze i od jakiegoś czasu moją nową zajawką jest paintball :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2017-07-30, 22:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
paintball i kiilkudniowe wypady w góry/do lasu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2017-07-31, 14:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Bardzo lubię górskie wędrówki, asg i paintball. Do tego latem jakiś rower, a zimą narty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2017-08-18, 20:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Ja czasami chodzę na strzelnicę :) Dokładnie do ProGun. Tam zawsze można liczyć na dobre rady instruktora i postrzelać z porządnej broni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2017-08-28, 10:51 
Ja chodzę na zajęcia do szkoły tańca royal dance center i aktualnie ćwiczę tam pole dance. Bardzo lubię ten typ tańca, ponieważ dzięki niemu cała moja sylwetka dobrze wygląda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2018-05-13, 13:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
AgusiaM napisał(a):
Ja czasami chodzę na strzelnicę :) Dokładnie do ProGun. Tam zawsze można liczyć na dobre rady instruktora i postrzelać z porządnej broni.

wow fajnie ale czy to nie wychodzi zbyt drogo ? może warto zainwestować we własny sprzęt


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2018-05-13, 17:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Ja bardzo lubię od czasu do czasu wybrać się na paintball
Aria napisał(a):
AgusiaM napisał(a):
Ja czasami chodzę na strzelnicę :) Dokładnie do ProGun. Tam zawsze można liczyć na dobre rady instruktora i postrzelać z porządnej broni.

wow fajnie ale czy to nie wychodzi zbyt drogo ? może warto zainwestować we własny sprzęt

ale to trzeba wyrobić pozwolenie na broń najpierw. Niestety strzelanie z instruktorem jest dużo droższe niż bez niego ale nie mając pozwolenia musimy mieć obok instruktora... Dlatego ASG ma takie branie bo frajda jak ze strzelania z prawdziwej broni a pozwoleń żadnych nie potrzeba


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2018-05-18, 15:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
polamajka napisał(a):
Ja bardzo lubię od czasu do czasu wybrać się na paintball


Paintball fajna sprawa, ale też sprzęt do najtańszych nie należy, dobrze że są sklepy jak militaria.pl gdzie można wszystko skompletować i bawić się przednio ze sprzętem wysokiej klasy.

polamajka napisał(a):
ale to trzeba wyrobić pozwolenie na broń najpierw. Niestety strzelanie z instruktorem jest dużo droższe niż bez niego ale nie mając pozwolenia musimy mieć obok instruktora... Dlatego ASG ma takie branie bo frajda jak ze strzelania z prawdziwej broni a pozwoleń żadnych nie potrzeba


Masz racje, ASG bardzo popularne się ostatnimi czasy zrobiło, i w sumie nie dziwi mnie to bo jednak adrenalina się pojawia a ludzie to uwielbiają :D Słyszałam nawet , że można urządzać akcję nocne, zakładamy latarki np Olighta i gramy jak za dnia. Super sprawa, każdy powinien spróbować chociaż raz !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sporty rekreacyjne?
PostNapisane: 2018-05-19, 13:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
Ja bardzo lubię od czasu do czasu wybrać się na paintball

Dobrze jest mieć odpowiednie ciuchy i dobre rękawiczki https://www.militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_fastfit_black_mff-05_p7231.xml
kyra napisał(a):
Paintball fajna sprawa, ale też sprzęt do najtańszych nie należy, dobrze że są sklepy jak militaria.pl gdzie można wszystko skompletować i bawić się przednio ze sprzętem wysokiej klasy.

Wcale sprzęt nie jest taki drogi wystarczy poczekać na odpowiednią cenę i korzystać z dobrego sprzętu https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=paintball
kyra napisał(a):
Masz racje, ASG bardzo popularne się ostatnimi czasy zrobiło, i w sumie nie dziwi mnie to bo jednak adrenalina się pojawia a ludzie to uwielbiają :D Słyszałam nawet , że można urządzać akcję nocne, zakładamy latarki np Olighta i gramy jak za dnia. Super sprawa, każdy powinien spróbować chociaż raz !

Scenariusze są różne, najważniejsze żeby być dobrze wyposażonym i mieć zgraną ekipę. No i ciuchy też są ważne żeby np. spodnie się nie podarły w środku lasu. Ja zawsze korzystam z tych https://www.militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml i jestem bardzo zadowolony z ich jakości i przede wszystkim z ceny!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO