dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kto może mi pomóc?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-14, 12:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-28, 11:28
Posty:49
Witam, mam problem. Mam 171cm i waże 58-59kg. (Kiedyś ważylam 47kg, ale to przez mojego bylego,bo bylam w stresie i nic nie jadlam) a ze teraz mam cudownego faceta, to trche mi sie przytylo. Az mi glupio, bo kiedy sie schylam po cos, to mi tłuszczyk wypływa z moich ulubionych jeansow. strasznie sie zaniedbalam i nie ma mnie co i kto zmotywowac, wszyscy mi mowia ze swietnie wygladam, ale nie czuje sie tak. "a najwzniejsze to czuc sie dobrze" :) Wiec to jest moja pokrótce historia, zeby wam przyblizyc nieco co sie dzieje.
a prośba jest taka, kto sie zna na tym zeby mi powiedziec co mam jesc, jak zmienic swoj plan dnia na bardziej zorganizowany, zeby cieszyc sie pieknym brzuchem. wstawilabym swoje zdjece(tylko brzucha) zeby wam pokazac, ale nie umiem, nie wiem jak :)
czekam na odpowiedz. pozdrawiam wszystkich !!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kto może mi pomóc?
PostNapisane: 2012-10-08, 11:28 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-08, 11:17
Posty:5
47kg na ten wzrost to za malo. Optymalnie byłoby 55. Zreszta liczby nie maja znaczenia, mozna miec i 60 i swietnie wygladac, pod warunkiem, ze wiecej jest miesni, a malo tluszczu. Przede wszystkim zajmij sie cwiczeniami wydolnosciowymi - bieganie czy plywanie. Trening trzy - cztery razy w tygodniu. Najwazniejsze to to zeby byl dlugi i malo intensywny, np. 80 min wolnego biegu. Tłuszcz zaczyna sie spalac dopiero po ok. 30min wysylku, najlepiej przy tętnie ok. 130. Z diety wyrzuc słodycze. Nie obżeraj się posiłkami, ale nie musisz głodowac, jedz tak zeby sie najesc i nie wiecej:) przy w miare zdrowej diecie i treningach 3-4 x na tydzien po 1,5 -2 godziny kg beda szybko lecialy w dół:)

_________________
Planujesz budowę? budowa domów mazowieckie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kto może mi pomóc?
PostNapisane: 2012-10-13, 11:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-28, 11:28
Posty:49
o ja, super, bd sie stosowac do twojej rady :)
dzieki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kto może mi pomóc?
PostNapisane: 2012-10-29, 12:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Polecam pływanie, nie podjadanie wieczorem (ostatni posiłek 3 godziny przed snem), no i spożywanie posiłków nie częściej niż co 3 godziny. Myślę że tyle wystarczy :)

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO