dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Na wakacje pod namiot :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-16, 10:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Exa napisał(a):
Myślę więc, że krzesiwo sprawdzi się dla prawdziwych zapaleńców co będą robić ognisko nie grilla :D

dobra sprawa, sama się bawię krzesiwem jak mój chłopak namiot rozkłada :lol:

Exa napisał(a):
najlepiej czołówka :)

najlepsze czołowki to ma petzl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2017-07-17, 23:13 
Ja to jednak wolę mieć wszystko zorganizowane jeśli chodzi o wyajzdy :D Dlatego jeżdże sobie ze sprawdzonymi biurami, jak na przyklad novum travel http://novumtravel.pl/. SUper wycieczki tam organizują :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2017-07-30, 22:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
Exa napisał(a):
Myślę więc, że krzesiwo sprawdzi się dla prawdziwych zapaleńców co będą robić ognisko nie grilla :D

dobra sprawa, sama się bawię krzesiwem jak mój chłopak namiot rozkłada :lol:

łatwe i mega frajda, nie? Bardzo szybko się nauczyłam

Aria napisał(a):
Exa napisał(a):
najlepiej czołówka :)

najlepsze czołowki to ma petzl

tikka to wręcz legendarny model


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2017-07-31, 02:16 
Ja wole sobie jezdzic na takie zorganizowane wakacje za granice. Na przyklad czesto jezdze z novum travel


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2017-07-31, 14:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
łatwe i mega frajda, nie? Bardzo szybko się nauczyłam

Faktycznie jest to bardzo łatwe, a krzesiwa są tanie i starczają na kilka tysięcy użyć
polamajka napisał(a):
tikka to wręcz legendarny model

Niby mała i niedroga, a światła daje bardzo dużo i stosunkowo mało energii z baterii pobiera


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2017-10-24, 17:07 
kiedyś się tripowało pod namiotem :) ale teraz wolę zwiedzać trochę dalsze zakątki, trochę bardziej komfortowo. na przyszły rok planuje dwie wycieczki objazdowe z Itaką. zaszalałem bo mają dobre ceny a przy kupnie dwóch, jedna jest tańsza o 10%. więc sie opłaca :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2018-05-13, 13:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Teraz też jest popularne podróżowanie z namiotem, spanie gdzieś :D Nie dość że to nie zła frajda i zabawa to w dodatku fajne przeżycia tylko jeszcze namiot dobry trzeb


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2018-05-13, 17:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
łatwe i mega frajda, nie? Bardzo szybko się nauczyłam

Faktycznie jest to bardzo łatwe, a krzesiwa są tanie i starczają na kilka tysięcy użyć

Fajne noże robi gerber z krzesiwem: https://www.militaria.pl/gerber/noz_gerber_bear_grylls_ultimate_pro_31-001901_p95660.xml
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
tikka to wręcz legendarny model

Niby mała i niedroga, a światła daje bardzo dużo i stosunkowo mało energii z baterii pobiera

no jest trochę droższa od noname'owych latarek ale wg mnie warto dopłacić za taką jakość
Aria napisał(a):
Teraz też jest popularne podróżowanie z namiotem, spanie gdzieś :D Nie dość że to nie zła frajda i zabawa to w dodatku fajne przeżycia tylko jeszcze namiot dobry trzeb

Szkoda, że majówka już za nami :P Wybrałabym się jeszcze raz. Ktoś wie kiedy jakieś następne długie wolne się szykuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2018-05-14, 16:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
Fajne noże robi gerber z krzesiwem: [...]

Faktycznie ciekawa opcja, ale osobiście wole rozgraniczać takie narzędzia :) nóż niech będzie nożem a krzesiwo krzesiwem. Chyba że multitool Leathermana - tam może być wszystko i będę szczęśliwy!

polamajka napisał(a):
no jest trochę droższa od noname'owych latarek ale wg mnie warto dopłacić za taką jakość

Noname`ów to ja nawet nie biorę pod uwagę. Jak ktoś raz w życiu miał porządny sprzęt w rękach to nigdy juz nie kupi badziewia. Ja po pierwszych kilku użyciach Olighta od razu wywaliłem swoje stare latarki i kupiłem właśnie jednego nowego Olighta do domu.

polamajka napisał(a):
Szkoda, że majówka już za nami :P Wybrałabym się jeszcze raz. Ktoś wie kiedy jakieś następne długie wolne się szykuje?

Teraz to już okres urlopowy ;) Przy wybieraniu się pod namiot warto pamiętać o odpowiedniej odzież, bo w nocy temperatura potrafi nieźle spaść. Ja zawsze zabieram ze sobą odzież termoaktywną i bluzę. Nawet mam jedna taka specjalną biwakową www.militaria.pl/pentagon/bluza_pentagon_pentathlon_black_k08023-1_p85218.xml


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Na wakacje pod namiot :)
PostNapisane: 2018-05-20, 22:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
Fajne noże robi gerber z krzesiwem: [...]

Faktycznie ciekawa opcja, ale osobiście wole rozgraniczać takie narzędzia :) nóż niech będzie nożem a krzesiwo krzesiwem. Chyba że multitool Leathermana - tam może być wszystko i będę szczęśliwy!

a są multitoole z krzesiwem? Nie widziałam chyba takiego

Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
no jest trochę droższa od noname'owych latarek ale wg mnie warto dopłacić za taką jakość

Noname`ów to ja nawet nie biorę pod uwagę. Jak ktoś raz w życiu miał porządny sprzęt w rękach to nigdy juz nie kupi badziewia. Ja po pierwszych kilku użyciach Olighta od razu wywaliłem swoje stare latarki i kupiłem właśnie jednego nowego Olighta do domu.

Fakt, są super. Też mam olighta. Co mi się w nim bardzo podoba to to, że nie muszę kupować do niego baterii bo jest ładowany przez usb

Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
Szkoda, że majówka już za nami :P Wybrałabym się jeszcze raz. Ktoś wie kiedy jakieś następne długie wolne się szykuje?

Teraz to już okres urlopowy ;) Przy wybieraniu się pod namiot warto pamiętać o odpowiedniej odzież, bo w nocy temperatura potrafi nieźle spaść. Ja zawsze zabieram ze sobą odzież termoaktywną i bluzę. Nawet mam jedna taka specjalną biwakową www.militaria.pl/pentagon/bluza_pentagon_pentathlon_black_k08023-1_p85218.xml

ja wybierając się pod namiot lubię mieć ze sobą polar. Nieważne jak będzie zimno to dobry polar zawsze w lecie wystarcza :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO