dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Piłkarzyki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-20, 01:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Widzę, że brak tu jednego z podstawowych sportów prawdziwego mężczyzny - piłkarzyków :mrgreen: (jeśli gracie Drogie Panie, to jesteście wspaniałym materiałem na żonę ;-) ) Według mnie to doskonały sposób na odstresowanie i spędzenie wolnego czasu ze znajomymi (w sumie jak nie jest wolny, to warto go takim uczynić...) Ja mam stół Proyasport i powiem szczerze, że to jeden z lepszych zakupów jakich dokonałem - świetnie wykonany i w dobrej cenie...Ktoś jeszcze uprawia ten piękny sport? Jakieś turnieje?

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:47 przez pik pok, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 11:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 20:12
Posty:31
Lokalizacja: KrakĂłw
ja stolu nie posiadam, ale jak jest okazja pograc to zawsze jestem chetny.... ;-)
duzo trzeba zaplacic za stol ktory sie nie rozwali od razu? :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 13:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
To zależy jakiego stołu szukasz - jeśli chcesz pograć sobie raz na jakiś czas z kolegami, to stół możesz kupić za parę stówek, a jeśli jesteś wielkim fanem tej gry i szukasz czegoś z wyższej półki, to kilka tysięcy...Ja kupiłem sobie stół Proyasport za ok. 1k i jestem zadowolony (szczególnie z uwagi na wykonanie), ale poszukaj sobie w ich ofercie czegoś tańszego - one też mają niezłą płytę MDF.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:09 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Oczywiście, że panie też grają;p Wg mnie jedynym minusem posiadania piłkarzyków w domu jest to, że zajmuja sporo miejsca:/ No i trochę kosztują...nie wiem natomiast, co myśleć o takich nieco tańszych, np. taki model? Jeżeli będą odpowiednie tak żeby pograć od czasu do czasu w rodzinnym gronie, to chyba już wiem, co kupimy tacie na okrągłe urodziny:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
U mnie w domu kiedyś piłkarzyki były. Co zabawne, kupiła je moja eks-żona, i to ona nałogowo w nie grała :D

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

piłkarzyki
PostNapisane: 2009-11-02, 13:14 
Jeśli mogę się wtrącić :) zakupiłam niedawno dla swojego syna świetne piłkarzyki - składane. Nie zajmują dużo miejsca, są bardzo solidnie wykonane, do tego masywne. Nie spodziewalam się, że taka rzecz przynosi tyle radości - sama teraz pogrywam z koleżankami :) Przed zakupem, dopytywałam się również na forum czy ktoś mógłby polecić odpowiedniego sprzedawcę, gdyz jednak jest to towar niszowy, polecono mi sklep www.twojpasaz.pl, tam zakupiłam model Liverpool. Obsługa była tak miła, że przypomniala mi również o takich ważnych elementach jak dodatkowe piłeczki, łożyska, odbojniki które przy intensywnej grze, niestety się zurzywają. Zachecam wszystkie Panie - na odstresowanie, jeśli będziecie miały okazje, troche odwagi- pikarzyki to nie tylko męska zabawka :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piłkarzyki
PostNapisane: 2012-11-18, 02:06 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-18, 01:58
Posty:21
Lokalizacja: woj. Lubelskie
piłkarzyki są extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) uwielbiam grać albo bilard


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piłkarzyki
PostNapisane: 2012-11-24, 21:28 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 21:17
Posty:6
Tylko takie prawdziwe piłkarzyki a nie jakaś miniaturka :p

_________________
zobacz


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piłkarzyki
PostNapisane: 2012-11-27, 08:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Piłkarzyki są super. Pamiętam jak na koloniach grało się w piłkarzyki na świetlicach. Rozgrywało się prawdziwą ligę mistrzów, choć ja oczywiście nigdy nie mogłam trafić sobie w tą małą piłeczkę i wszystkie gole zdobywałam "fuksem":) Teraz kupiłam chrześniakowi jeszcze lepszy prezent: stół do gier, na którym można grć nie tylko w piłkarzyki, ale też w 17 innych gier. Można go zobaczyć tutaj: http://www.tvprodukt.pl/Stol-do-gier-18-w-1(3,3,1621).aspx Naprawdę polecam - dzieciaki będą zajęte na wiele godzin, dni, a nawet miesięcy i w domu zapanuje wreszcie święty spokój:)

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piłkarzyki
PostNapisane: 2012-11-27, 19:34 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-27, 19:31
Posty:6
w barze zawsze gram w piłkarzyki :DDD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO