dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pytanie o prezent (rękawice bokserskie)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-10, 18:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-10, 18:11
Posty:2
Hejka

mam takie pytanie, robię prezent dla mojego faceta, on trenuje MMA, nie za bardzo się na tym znam, to znaczy wiem co to jest i z czym to sie je:), ale chodzi mi o sprzęt, chciałam
mu kupic takie rękawice rękawice everlast i nie wiem tak naprawde czy są dobre, jeśli nie to może polecicie coś innego.

Z góry dzięki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:18 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
uhuhu, i jak Ci się żyje z chłopakiem, który trenuje boks,hm?:)Zobacz sobie tutaj , mają w asortymencie rękawice, a do tego zawsze życzliwie radzą, więc powinni dobrać coś odpowiedniego na prezent. Może w Twoim wypadku zgodzą się na ewentualną wymianę? Jakbyś jeszcze kiedyś wpadła na to forum to napisz, czy ów boks bardzo Ci przeszkadza czy w ogóle, nie boisz się o niego mimo, że sport to zdrowie?;')


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:40 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Star napisał(a):
uhuhu, i jak Ci się żyje z chłopakiem, który trenuje boks,hm?:)Zobacz sobie tutaj , mają w asortymencie rękawice, a do tego zawsze życzliwie radzą, więc powinni dobrać coś odpowiedniego na prezent. Może w Twoim wypadku zgodzą się na ewentualną wymianę? Jakbyś jeszcze kiedyś wpadła na to forum to napisz, czy ów boks bardzo Ci przeszkadza czy w ogóle, nie boisz się o niego mimo, że sport to zdrowie?;')


Napisałaś to w takiej konwencji, jakby jej chłopak był jakiś ułomny :D
Podzielam za to zdanie, że najlepiej byłoby się udać do sklepu i tam porozmawiać ze sprzedawcą. On Ci doradzi, dobierze odpowiednie rękawice dla Twojego chłopaka.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO