dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-28, 13:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-10, 17:06
Posty:2
Hej!
W przyszłym roku (luty/marzec) zamierzam wraz z moim chłopakiem wyjechać na ferie w góry, mam tylko problem z wyborem miejscowości. Chciałabym aby było to miejsce zagraniczne zarówno nadające się do jazdy na nartach jak również do spacerów i zwiedzania. Jakiś czas temu znalazłam ofertę 5 kierunków: http://www.skarbiec.biz/lifestyle/miejs ... 2_2009.htm stanowiących kwintesencję krystalicznego powietrza, bajkowo ośnieżonych gór oraz idealnie przygotowanych tras narciarskich.
Jeśli ktoś z Was był w jednym z rejonów wymienionych w wyżej wymienionym linku to proszę o pomoc w doradzeniu który z nich naprawdę jest wart odwiedzenia.. Byłabym też wdzięczna za przedstawienie mi kilku pensjonatów znajdujących się w tych miejscowościach za rozsądną cenę.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:48 przez aniaNes, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-29, 12:18 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-05, 13:35
Posty:8
Może i urwałam się z choinki...ale tylko Kasprowy...tylko H.Goryczkowa, nie ma piękniejszego miejsca...i zjazd i widoki.... :run:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2010-09-29, 10:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Kasprowy, Szczawnica, Białka Tatrzańska - jest mnóstwo miejsc, gdzie można fajnie pośmigać na nartach czy snowboardzie. Nocleg zawsze łatwo znaleźć na urlopwpolsce.pl, wystarczy śledzić ich stronę, rabaty i profil na facebooku, można wtedy upolować jakąś okazję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2010-12-07, 16:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Również poleciłabym wypad raczej w polskie góry - Białka Tarzańska i Zawoja to moje ulubione miejsca na tego typu wypady. A jeżeli lubicie jeździć na nartach to może też zainteresuje was konkurs serwisu dobre narty: http://www.facebook.com/#!/DOBRENARTY?v=app_6009294086 można tam wygrać m.in. narty i deskę snowboardową, także sprawa idealna na wasz wyjazd :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-02-11, 02:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-10, 03:42
Posty:2
Lokalizacja: Gdańsk
Kasprowy i okolice na pewno dostarczą taki wrażeń ze bedziesz tam wracać co roku

_________________
podłogi - podłogi meble kuchenne - meble kuchenne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-10-14, 13:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-14, 13:29
Posty:1
hej, odświeżę trochę temat bo zbliża się zima. Również polecam polskie góry. Ja osobiście uwielbiam białkę tatrzańską, świetne warunki tam są i z czystym sumieniem mogę polecić.
Jakie jeszcze inne stoki narciarskie w Polsce byście polecili?

_________________
Narty - baza stoków narciarskich, polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-10-27, 21:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
PAGANELLA (http://www.paganella.net) – jest regionem narciarskim wychodzącym naprzeciw narciarzowi i snowboardziście na każdym stopniu zaawansowania. W jego skład wchodzą ośrodki: Andalo, Fai della Paganella i Molveno. Obszar narciarski Paganella posiada nowoczesne, połączone ze sobą wyciągi narciarskie o łącznej przepustowości 27000 osób na godzinę: dwie telekabiny 8 osobowe, 5 wyciągów kanapowych dla 4 osób, pozostałe wyciągi to krzesełka dwu i czteroosobowe. Paganella to młody okręg, jednak wyciągi są stale modernizowane, a infrastruktura rozbudowywana. Wiele tam bardzo łatwych tras, idealnych dla stawiających pierwsze kroki i początkujących amatorów białego szaleństwa, nie mniej o średnim zaawansowaniu i w końcu trasy dla prawdziwych ekspertów, znane z tego, że potrafią zweryfikować umiejętności nawet najbardziej zaawansowanego narciarza, czy snowboardzisty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-11-09, 07:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
zawsze rozczarowywala mnie polska iloscią turystów i zbyt małą liczbą szlaków. myslę ze slowacja bedzie dobrym rozwiazaniem, bo niewiele dalej a ceny niższe. polecam okolice popradu. zawsze mozna do aquaparku wpasc a i do slowackiego raju niedaleko. cudowne miejsce!




-----------------------------------------------------
www.myprivateboutique.pl

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-11-09, 16:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
justy123
kojarzysz bardziej szlaki w Słowacji ?
Poczytałam o "Chopok – Jasna - największy, najbardziej znany i ceniony kompleks narciarski na Słowacji (I miejsce w rankingu Lavex) [...]
W Burton Snow Park przy stacji Otupne w Jasnej znajdują się metalowe przeszkody (raile) oraz fun box." [źródło strona biura BUT]
kojarzycie co to są te przeszkody i fun box ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypad na narty-jakie miejsce byście wybrali??
PostNapisane: 2011-11-27, 23:51 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
To takie boksy i inne cuda, to trików które można wykonywać na desce. Chopok jest meeega, jednak umówmy się, że Słowacja nie jest aż takim rajem białego szaleństwa jak Austria lub Włochy, a to już bardzo niedaleko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO