dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-11, 21:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-11, 21:29
Posty:25
Ja pływam troszkę:) Potrafię jednak pomóc na jachcie w mniej lub w nieco bardziej podstawowym zakresie;) Pierwszy raz byłam na rejsie dwa lata temu, później w zeszłe wakacje, w tym roku nie jadę (wybieram się do Grecji), ale podejrzewam, że za rok już nic nie powstrzyma znajomych;) Moim ulubionym jeziorem są Zamordeje:) Ale na najlepszej impresie mazurskiej byłam w małym pocie "półdzikim" na Wierzbie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 12:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Mnie kręciło jak najbardziej ale czasu mało. Swojego czasu zdobyłem 1 miejsce na Navo Spider Duet 430 w Lublinie

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 19:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
Ja kocham żagle. Zaczęłam przygodę jeszcze jak byłam sporo młodsza na omegach z ok-tours na jeziorze bukowo. Pamiętam, że wahałam się czy oby na pewno sobie poradzę i chciałam jechać wetdy na inny obóz...ale nie :P Pokochałam to, a z czasem zaczęłam wypływać ze znajomymi. Obecnie mniej przebywam na wodzie. Ale nie żałuję, że jeżdziłam kiedyś na obozy żeglarskie. Z ok-tours pokochałam je. Zachwyciałam się spokojem na wodzie i tą wszechogarniającą ciszą. A i ekipa rewelacyjna była. Zawsze chciałam zrobić patent, jednak wpław nie umiem i nie mogę pływać:D cud, że w ogóle mnie na łódź zabierali :))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Żeglarstwo
PostNapisane: 2010-11-14, 20:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:55
Posty:33
Żeglarstwo fajna sprawa!Polecam każdemu,mozna uprawiać zarówno samemu jak i ze znajomymi! Dobry sposób na odpoczynek i odprężenie! Sama kiedyś pływałam wyczynowow,że tak powiem, teraz od czasu do czasu latem jakaś łódka ze znajomymi. Naprawde polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO