dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-27, 17:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Po pierwsze u licha, kto powiedział, że wszystko trzeba uzasadnić? "Powody i podwaliny" na jakich podobno opiera się każda nienawiść i inne uczucia to często paplanie i oszukiwanie samych siebie, brak odwagi, żeby przyznać: Wku**ia mnie to i ch*j!
Ale skoro nalegasz to masz tu część tego, resztę względnie dopisz sobie sama.

Eironeia napisał(a):
Tak jak rzeczona, wyżej wymieniona i cytowana nonsensopedia zauważa bardzo trafnie... Emo- te dzisiejsze emo to w większości dzieciarnia z dobrych domów, z bogatą kiesą rodziców. Oczywiście nijak ma się to do emo sprzed lat, bo dawni emo byli wprawdzie emocjonalni, ale raczej chodziło o dużą żywiołowość występów etc. Teraz jak to moda, przemaglowano i zmieniono wszystko. Dzisiaj emo, to z reguły nastolatek bardzo oryginalny, tak oryginalny, że identyczny jak reszta tłumów jemu podobnych jednostek. Och, oczywiście bardzo mHrozny imaż i makijaż pomagają w odseparowaniu i pokazaniu jak nierozumianym się jest.

_________________
εἰρωνεία


Ostatnio edytowano 2007-12-06, 20:42 przez Eironeia, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 20:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
hihihi dlatego jedna rada: nie zwracajcie uwagi na emo i tyle.

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 20:59 
maciu napisał(a):
hihihi dlatego jedna rada: nie zwracajcie uwagi na emo i tyle.
zgadzam się z tym w 100%


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-25, 13:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-25, 12:28
Posty:11
Bardzo tolerancyjni jestescie.. tak tak wkoncu to Polska .
Zyjecie stereotypami , tym co powiedza wam inni , tym co wyczytacie w Bravo.
EMO to muzyka ! EMO to tylko i wyłacznie muzyka ! Nie styl ubierania sie , nie poglądy ! Ja słucham EMO , ale EMO nie jestem bo jak mozna byc muzyka ?
Pomyślcie logicznie ... mowicie , ze emo sie tnie , ze emo sa homo itp.. nie chce mi sie wymieniac bo jakiejs kur**icy dostane . Ale przez co tak sie dzieje? Przez tych wszytskich pozerów , ktorzy ubiora ćwieki , właczą Fallout Boy czy P!ATD i są Thruu ; ]
Albo spiszą z googli jakies "emo" zespoly i błyszczą . Powiem wam jedno , siedze juz w tym od ok. 2 lat i nigdy mi na myśl nie przyszlo zeby sie ciąc dlatego bo emo sie tnie . No ale cóz , założy sobie taka 13letnia gwiazdka photobloga , epulsa czy Bog wie jeszcze co , napisze " Ohh Kill me Kill Me , Dajcie mi zyletke , moje zycie jest do du*y ; ((( " i za to obrywają wszyscy . I tak tworzy sie stereotyp .
Hmm myślcie co chcecie , ale tak naprawde wszyscy są pozerami , bo tak nagle stali sie emo od kiedy to jest modne .
Dzieki za uwage . :mrgreen:

[ Dodano: 2008-01-25, 13:13 ]
Vide_Cul_Fide napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej pojebana subkultura mlodzieżowa. Moda nastała po piosenkach Tokio Hotel. Przecież Ci " mężczyżni" wyglądaja jak baby. Najwieksze pikole są w kregach emo. Pewnie lubia popłakać w swoim gronie jak laska odejdzie z " hulsem"


- zacznijmy wpierw od tego ze TH to nie emo , wiecej gazetek bravo kolego ; ] :crush:

_________________
Co Cie nie zabije To Cie wzmocni .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-26, 14:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Moim zdaniem też nie należy uogólniać, to że ktoś należy do jakiejś subkultury nie oznacza że robi wszystko dokładnie tak jak głoszą stereotypy. Cocaine skoro siedzisz w temacie to wytłumacz nam to i tamto, wyprostuj <a przynajmniej postaraj się, chociaż wiem że w niektórych przypadkach jest ciężko> opinię, bo ludzie często z niewiedzy plotą głupoty :)

A swoją drogą nie ma się co obrażać że mówi się na was 'emo', tak samo mogą się obrazić metalowcy i punkowcy, bierze się to właśnie z stylu muzycznego, lepiej powiedzieć emo, metal, punk niż 'chodzi mi o osobę która słucha gatunku muzyki jakim jest metal/punk/emo', nie popadajmy w paranoję 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 00:37 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-28, 00:13
Posty:6
ludzie jak mozna byc EMO skoro emo TO TYLKO i wylacznie MUZYKA ? zal :-?

_________________
Peoples always leave...
But sometimes back . ` < 3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-28, 10:04 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
a jak można być metalem skoro metal to muzyka ? żal <ale ludzi którzy nie widzą przenośni> myśl horyzontalnie i użyj wyobraźni.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-16, 15:00 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-15, 11:00
Posty:44
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Moda nastała po piosenkach Tokio Hotel.


Nie no powaga, człowieku co ty wiesz o emo ? TH to nie emo i nie oni to zapoczątkowali, nasza historia ma już ze dwadzieścia lat. Powiem wam tylko tyle: nie wyrażajcie się na czyjś temat jeśli nic nie wiecie, cięcie się, depresja i prze chudość to stereotypy, które gwiazdy Hwood zrzucili na emo. Nie trzeba być homo, aby zostać emo. Każdy ubiera się jak chce, szerokie, czy rurki...

Cytuj:
EMO to tylko i wyłacznie muzyka


Aaaa... co ty żyjesz w drugiej fali ? Od początku trzeciej zwrot emo przypadł ludziom, którzy grają emocjonalną muzykę, bądź jej słuchają. Poczytaj lepiej Bravo to się dowiesz co i jak.

Cytuj:
Przez tych wszytskich pozerów


Pierw piszesz, że emo to tylko muzyka, a potem, że są emo pozerzy, o co wreszcie chodzi ? Ludzie są muzyką ?

Cytuj:
ale tak naprawde wszyscy są pozerami


Ściągnij krzywkę o oczu, a będziesz mogła powiedzieć coś o pozerstwie. Nic nie wiesz więc nie pisz, okay ? Jest już mało pozerów emo, od kiedy punki robą naloty na koncerty, taka jest prawda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Emo
PostNapisane: 2008-03-29, 14:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-29, 13:47
Posty:111
Lokalizacja: Bydgoszcz. ;]
ema napisał(a):
Spotkaliście się kiedyś z takim zjawiskiem?

Oczywiście że sie spotkałam.. :)
To narasta sie już coraz bardziej.. ale ja nic do nich nie mam.. każdy ma prawo być jakim chce. ;]

_________________
Nie jestem miła. :ohno:

[center]04.marzec.2008r.^

<M...> :*
[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 14:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-06, 15:22
Posty:97
Co macie do emo?! emo-girls są takie słodkie... mmm :))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO