dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hip-Hop
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-16, 20:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-16, 20:35
Posty:2
Widzę że na tym forum nie ma tematu o hip-hopie.
Szkoda, bo to naprawdę warta uwagi subkultura..a może już kultura.

Sam jestem przedstawicielem HH.
Co najważniejsze--wiele osób myli rap z hip-hopem---hip hop to cała kultura w skład której wchodzi
rap, graffiti, Djing, B-boying (potocznie zwany breakdance).

Ja osobiście udzielam się w tej ostatniej "dziedzinie", ale oczywiście pozostałe części mają wpływ na b-boying.
Podstawowa zasada HH-szacunek!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hip-Hop
PostNapisane: 2012-04-25, 18:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-16, 09:04
Posty:14
Też kiedyś myślałem, że rap = hip-hop, ale miałem wtedy 10 lat. Podobnie jest z muzyką elektroniczną. Dla wielu ludzi każdy gatunek electro = techno. Jak można być takim ignorantem? o_O

A propos rapu - co sądzicie o nowej piosence Pezeta? Chyba już 3 dzień słucham jej non stop. Można sobie ściągnąć stąd za total free http://podchmura.pl/4f93f7ccd9c6b


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hip-Hop
PostNapisane: 2012-04-26, 11:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
CuteTumbler napisał(a):
Też kiedyś myślałem, że rap = hip-hop, ale miałem wtedy 10 lat. Podobnie jest z muzyką elektroniczną. Dla wielu ludzi każdy gatunek electro = techno. Jak można być takim ignorantem? o_O

Nie wiem czy nazwalabym to ignorancja czy moze brakiem swiadomosci/wieszy. W necie mozna znalezc zamienne stosowanie slowa rap i hip-hop. W sumie to podobna kultura, ale zeby umiec rozronic sama nie wiem czy do konca bym potrafila, chociaz rapu slucham. Poki cozaznajamiam sie glebiem z tworczoscia Tede i PIH-u i sobie legalnie pobieram z http://www.mobilegate.pl/products/category/177/

Powiem Ci ze po Twoim poscie zaczelam intensywniej przygladac sie tym rodzajom muzyki. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hip-Hop
PostNapisane: 2012-05-17, 15:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-17, 19:57
Posty:7
Nie można rozróżnić hip-hop od rap bo jak napisał "Mastermind" rap jest składową hip-hop-u.
Rap to muzyka, a HIP-HOP to kultura. Ci którzy używają tych pojęć zamiennie powinni się trochę doszkolić :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hip-Hop
PostNapisane: 2012-05-17, 16:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Słucham rapu na codzień :) a szczególnie ulicznego rapu ;D przede wszystkim w słuchawkach i na głośnikach pojawia się Ciemna Strefa ( m.in. BONUS RPK ) oraz Hemp Gru :) czasem zagości też Chada i Słoń.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO