dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-10, 18:47 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Nattyś, ja już straciłem nadzieję na uzyskanie odpowiedzi, teraz będzie tylko wałkowane w kółko "artykuł, paragraf, ustęp", za którymi Truskawa się będzie zasłaniać.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-10, 18:51 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja myślę że to ona nie wie o czym gada :]

Truskawka napisz mi pw jeśli tutaj się wstydzisz :->

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-10, 21:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-28, 10:51
Posty:18
Lokalizacja: Kraków
truskawqa88, znam poważnych działaczy organizacji narodowo radykalnej. Ale uważam że nie mają poważniejszych celów a wyższość rasy białej traktują jako dogmat swej wiary.

_________________
Młodzi ludzie wyobrażają sobie obecnie, że pieniądze to wszystko. A gdy dorastają, wiedzą, iż tak jest.
Oscar Wilde


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Wtrące sie
PostNapisane: 2010-04-11, 00:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-10, 23:52
Posty:1
Mam z tym problem, jak to ując ze zdefiniowaniem co jest co. Dowiedziałem się o marszu ONR w Lublinie, tam przygotowaniach antify i tak sobie myślałem.
Mianowicie słyszę"nazizm" , faszyzm" ale to wszystko jest absurdem. Dlaczego:
1. Adolf wprowadził w Polsce wolność aborcyjną- kto popiera -antynazi.
2. Adolf zaakceptował General Plan Ost- czyli postępowanie wobec "słowiańskich podludzi", gdzie wyraźnie stoi aby wspierać wśród podbitych narodów i propagować homoseksualizm i inne zboczenia- kto popiera- antynazi ( książka Szcześniaka"Plan Zagłady Slowian)
3.Adolf jako prawdziwy wegetarianin, propagował wśród Polaków ten styl odżywiania. Wprowadzono kartki, łapano tych którzy ośmielali się przywozić złe i zakazane mięso do miast- kto dziś chce iść śladami Hitlera- antynazi. ( aby uczcić adolfa przeciwnikom marszu ONR w Lublinie gwarantuje się dwa wegetariańskie posiłki)
4. Adolf nakazał wytrzebić ducha narodowego Polaków, zakazano uczenia, ścigano za noszenie symboli narodowych etc- kto popiera i tak czyni dziś- antynazi
5.Hans Frank nakazał na terenie GG promować oprawę konopi indyjskich, kto dziś tego chce-antynazi.
I teraz naziści w czasie wojny w rocie przysięgi gdy wstępowali do SA, HJ, SS, czy nawet wermachtu mieli słowa że przysięgają na wierność Adolfowi Hitlerowi, i zobowiązywali się bezwzględnie wykonywać jego rozkazy.
To odpowiedzcie mi szanowni państwo kto jest nazistą, kto był w trakcie wojny nazistą. Bo niekiedy mam przeświadczenie że mnie źle historii nauczyli, że właśnie antifa, wykonując rozkazy Hitlera jest ok a on był mistrzem tolerancji i w trakcie 2 wojny światowej w obozach zamykano złych Polskich i żydowskich nazistów ucząc i dając im wolność przymusowo. A tam aborcja była przymusowa, wegetarianizm tez, o innych rzeczach nie wspomnę, jak o tzw różowych obozach ( jak dzielili je więźniowie), gdzie kapami byli homoseksualiści i przeżycie wymagało daleko idącej tolerancji dla takich zachowań.
Tak więc pytanie KTO JEST NAZISTĄ
Zapomniałbym faktycznie adolfowie w czasie wojny dawali mniejszościom, prawa specjalne ( oczywista prócz Żydów), kto dziś chce nadawać mniejszościom prawa specjalne- antynazi
I ostatnie, zwolennicy tolerancji w czasie wojny z trupimi główkami na czarnych mundurach zwalczali nazistowski kościół do obozów trafiało wielu księży, w tym zły nazista i antysemita w sutannie niejaki święty dziś Maksymilian Kolbe. kto dziś zwalcza kościół- antynazi
i ostatnie adolf dal nam światło eutanazji, kto dziś walczy o wolność wyboru i nazywa to wolnością co było zbrodnia przeciw ludzkości- antynazi bo przewlekle chorzy, niezdolni do życia są podludźmi. PRAWDA??????
KTO TU JEST NAZISTĄ


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Neofaszyści/neonaziści
PostNapisane: 2010-08-09, 18:05 
Istotnie Aleksander. Po za tym znamienne jest to że najwięcej ludzi w historii świata zostało zamordowanych w imię równości wszystkich ras. Może to jest teraz "nieco" niewygodne dla wszystkich tolerastów to że 100 milionów ludzi zamorzono głodem, rozstrzelano ,powieszono, zakatowano, itd w ramach walki o równość wszystkich ludzi. Zatem zarzucanie nazizmowi (jaki by faktycznie on nie był) jakichś ciągotek ludobójczych jest hipokryzją w najczystszej postaci.
Jeżeli powiemy że zabicie siedmiu żydów w Auschwitz to straszliwa zbrodnia a zabicie 100 milionów ludzi w ramach walki z rasizmem to tylko statystyka to ,jak mawia pewien znany polski pisarz, cały ten bełkot nie jest nawet tyle wart co czerwona kulka gnoju toczona przez robaka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Neofaszyści/neonaziści
PostNapisane: 2010-08-09, 18:08 
+errata+
"siedmiu żydów w Auschwitz to straszliwa zbrodnia a zabicie 100 milionów"
- miało być 100 ludzi , bo taka wychodzi statystyka, na siedem osób zabitych przez nazistów przypada stu zabitych przez "antynazistów"


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Neofaszyści/neonaziści
PostNapisane: 2010-09-07, 12:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-09-07, 11:57
Posty:5
W ramach ciekawostki - mój znajomy niedawno wrócił z Cypru. W jednej rozmów był bardzo długo i usilnie namawiany przez jedną z tamtejszych mieszkanek, że Hitler był Polakiem...
Polecam trzy filmy związane z ruchem neonazistowskim, skinami i zagrożeniami z nimi związanymi - Skin (2008r.), American History X (1998r.) i pokazujący co w dalszym ciągu MOŻE się stać Die Welle (2008r.)
Pozdrawiam!

_________________
Kontrola Zarządcza - profesjonalne szkolenia dla firm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Neofaszyści/neonaziści
PostNapisane: 2011-06-01, 12:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-01, 11:42
Posty:19
Dlaczego ludzie są tak mało tolerancyjni i mają skłonność do wywyższania swojej nacji? Robią to żeby poczuć się lepiej?

_________________
Chcesz wiedzieć czym jest reklama
to zobacz, Masz firmę i nie masz strony internetowej
tworzenie stron ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO