dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-15, 10:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-10, 11:08
Posty:21
Lokalizacja: Łódź
Rownież nie należę do żadnej subkultury i w sumie dobrze mi z tym.

_________________
Akcja społecznościowa ilemogewypic.pl oraz alkomaty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-17, 21:25 
Mnie ciekawi jak wy właściwie definiujecie tą subkulturę. Osoba, która ubiera się w jakiś określony sposób? Słucha określonej muzyki? Mówi w określony sposób? Ma określone poglądy? Czy może też wszystko po trochu?
Słucham punk-rocka, więc jestem zapewne punkiem. Relatywizm moralny i przekonanie o bezsensie (tj. nic nie ma sensu - po prostu jest) jest bliskie mojemu światopoglądowi, więc jestem zapewne nihilistą (z drugiej strony subkulturą bardzo ciężko by to nazwać). Włosy mam krótko skoszone, noszę się najczęściej w dresie, chodzę na siłownie i ustawki - więc być może jestem dresem - ew. skinheadem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-17, 21:26 
Mnie ciekawi jak wy właściwie definiujecie tą subkulturę. Osoba, która ubiera się w jakiś określony sposób? Słucha określonej muzyki? Mówi w określony sposób? Ma określone poglądy? Czy może też wszystko po trochu?
Słucham punk-rocka, więc jestem zapewne punkiem. Relatywizm moralny i przekonanie o bezsensie (tj. nic nie ma sensu - po prostu jest) jest bliskie mojemu światopoglądowi, więc jestem zapewne nihilistą (z drugiej strony subkulturą bardzo ciężko by to nazwać). Włosy mam krótko skoszone, noszę się najczęściej w dresie, chodzę na siłownie i ustawki - więc być może jestem dresem - ew. skinheadem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-17, 22:22 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Jeżeli chodzisz na ustawki, to po prostu jesteś głupcem.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-21, 17:48 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
ja naleze, do klubu motocyklowego :)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-22, 07:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-18, 12:23
Posty:25
również nie należę do żadnej subkultury , słucham ostrej muzyki jak Metal , Industrial .. ale nie ubieram sie z tym stylu ..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-26, 12:41 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-22, 19:35
Posty:2
Lokalizacja: Gniezno
myślę, że prawdziwych subkultur już w zasadzie nie ma. i może dobrze, bo po co tak szufladkować ludzi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 18:59 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-18, 12:23
Posty:25
nadal niektórzy ludzie potrafią oceniać ludzi do jakich subkultur kto należy .. to nie zniknęło


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-29, 16:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-10-29, 16:33
Posty:11
niby słucham rocka metalu i tak jak wyżej raczej nie przypisuję się do żadnej "szufladki" ;)

_________________
www.guitar4u.boo.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 19:38 
Cytuj:
Włosy mam krótko skoszone, noszę się najczęściej w dresie, chodzę na siłownie i ustawki - więc być może jestem dresem - ew. skinheadem?


Debilem. Nie za wygląd, za myślenie (albo raczej jego brak). Pewnie autor tej wypowiedzi nie zajrzy już tutaj więcej, ale piszę to również dla tych, którzy przyjdą ;]

Tak na marginesie to bardzo modne stało się noszenie koszulek z Che Guevarą. Ciekawi mnie tylko, czy chociaż 1/3 posiadaczy tych t-shirtów wie, kim jest "Che"? ^^

Ja natomiast słucham wszystkiego, co tylko w ucho wpadnie (no i Mamy w domu;>), nie dopasowuję się do żadnej z subkultur, taki przeciętniak, ale to już Was pewnie nie interesuje:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO