dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-18, 09:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
za bardzo chca byc fajni...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 14:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
nie lubie ich, poniewaz niszcza czasami miasto np robiac backflipa po poreczach, po prostu jezdza deska po poreczach przez co rysuja nie raz niektore rzeczy, we Wroclawiu sa dwa skate parki to nie, oni wola na murkach skakac i innych rzeczach...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 18:42 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
gorzej szkudzą kibole jak rozwalają ławki, przystanki i budki telefoniczne, porysana poręcz nie razi tak bardzo.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 19:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Natty napisał(a):
gorzej szkudzą kibole jak rozwalają ławki, przystanki i budki telefoniczne, porysana poręcz nie razi tak bardzo.


O kibolach chyba nie gadamy a o "skejtach". :-) Sam kiedys mialem deske, ale asfalt mi ja polamal. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 02:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Natty napisał(a):
gorzej szkudzą kibole jak rozwalają ławki, przystanki i budki telefoniczne, porysana poręcz nie razi tak bardzo.


Kibole sa wporzo, patrioci co drugi w mlodziezy wszechpolskiej :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skateci = jazda na deskorolce...
PostNapisane: 2008-07-30, 16:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-09, 21:35
Posty:16
Lokalizacja: wlkp
Barej napisał(a):
Oczywiście gość w szerokich spodniach wielkich i szerokich butach... To najczęściej nie jest skate tylko zwykł drech albo żul!!

:shock: starasz się walczyć z tym stereotypem, że gość na desce to wandal i cham a sam wrzucasz ludzi w szerokich spodniach i wielkich butach do jednego worka z żulami :-|
Silverfox napisał(a):
nie lubie ich, poniewaz niszcza czasami miasto np robiac backflipa po poreczach, po prostu jezdza deska po poreczach przez co rysuja nie raz niektore rzeczy
eee no nie przesadzajmy, w ogóle śmiganie po poręczy czy murkach można nazwać niszczeniem? To już piesek, z którym wychodzimy na spacer wyrządza więcej szkód miastu niż taki skejt
A tak ogólnie, to sam miałem kiedyś deske, ale ni chuchu nie dałem rady przejechać na niej nawet kilku metrów. Nie wiem czy to ja jestem jakiś ograniczony ruchowo czy po prostu deska za niecale 20zł nie nadaje się do jeżdżenia :mrgreen: Tak czy siak fajnie jest czasem popatrzeć co wyrabiają na tych poręczach czy murkach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-09, 17:46 
Co Wy kurczę, chcecie od skete'ów. ?! To są super ludzie (sama do nich należę) i jak ktos nosi szerokie ubrania, albo jeździ na desce, to wcale nie oznacza, że jest jakims wandalem.!! Żall. Pozdro.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-09, 17:49 
A no wałśnie May'u. Nie rozumiem takich ludzi. Skete'ci są super..!! Czemu zawsze musimy być krytykowani ?! :?:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 18:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-16, 20:51
Posty:14
Każdy jest spoko na swój sposób:D

_________________
klimatyzacja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 19:25 
Jutro Kupuje Deskorolke Lecz nie Umiem Jezdzic ..... Nie Wiem Czy Jak Kupic CZy Nie??? Dodadzcie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO