dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Techno Imprezowicze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-17, 19:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
Czy jest taki styl? nigdy nie słyszałem ale jeden z ludzi wypowiadajacych sie napisał wałsne ze jest to styl... jesli tak to moge sie przyznac ze do niego przynaleze, poniewaz kocham Techno i imprezki z ta muzyką. Jak jestem na parkiecie i zapuszcza jakis fajny kawałek to wtedy jest pieknie, kocham to uczucie kiedy wszystko staje sie takie wolne, wtedy czuje ze zyje, przez te kilka chwil moge zapomniec o masie innych problemów... Poprostu to kocham! i kocham imprezy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 20:59 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Byl taki moment w moim zyciu kiedy tez czulam sie dobrze na parkiecie z taka muzyka. Lata mlodosci i calkowitej beztroski skonczyly sie a ja siegnelam po muzyke z wyzszych polek juz jakis dluzszy czas temu. Jednakze zdarza mi sie wciaz pojsc na jakis koncert chodz na codzien takiej muzyki nie slucham :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-18, 10:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
dobrze by tu bylo rozroznic techno imprezowiczow od wixiarzy zeby przypadkiem nie bylo ;) a co do techno to szybko sie z niego wyrasta.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 17:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
wixiarzy? to znaczy?:)
tak btw to ja uwielbiam chodzić do klubów muzycznych i bawić się w rytm muzyki techno ;) I nie czuję się z tym źle :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 20:18 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
astonfan napisał(a):
wixiarzy? to znaczy?:)


czyli ludzi wykorzystujących taką impreze do tego żeby zarzyc jakies srodki odurzające bo bez nich nawet nie są w stanie słuchać tej muzyki i sie bawić przy niej :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 22:39 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Techno - jest wąskie i męczące. Ale dobry house to co innego. Jakoś subkultury techno nie zauważyłam. Ok są ludzie, którzy lubią się bawić przy takich rytmach ale nie nazwałabym tego subkulturą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-02, 21:15 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
mery_blue napisał(a):
czyli ludzi wykorzystujących taką impreze do tego żeby zarzyc jakies srodki odurzające bo bez nich nawet nie są w stanie słuchać tej muzyki i sie bawić przy niej :)


A no takiego czegoś to ja też nie pochwalam ;) wręcz tego nie znoszę. I choć może to, że lubię techno o tym nie świadczy, to jednak bardzo lubię bawić się w sposób kulturalny i całkowicie przyjazny. U nas w Wałbrzychu jest to jeszcze w dwóch klubach możliwe, w całej reszcie sam margines przychodzi i burdy robią. I to właśnie przez nich osoby, które chodzą na tego typu imprezy są zaszufladkowane razem z tymi debilami którzy zachowują się jak stereotypowe drechole. I ogólnie mówi się że na takich imprezach to tylko "ćpanie, chlanie i ruchanie".

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-02, 21:22 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
astonfan, no niestety imprezy techno nie mają dobrej opini aczkolwiek wiem ze istnieją tacy ludzie jak Ty, którzy potarfią po prostu sie bawić... tak normalnie i kulturalnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-02, 21:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
mery_blue napisał(a):
astonfan, no niestety imprezy techno nie mają dobrej opini aczkolwiek wiem ze istnieją tacy ludzie jak Ty, którzy potarfią po prostu sie bawić... tak normalnie i kulturalnie.


Cieszy mnie bardzo, że to widzisz :) szkoda tylko, że to niczego nie zmienia. I tak jak wejdzie się do takiego klubu, gdzie jest ludzi multum, to nie idzie odróżnić jednego od drugiego. Chociaż jedyne co mnie na takich imprezach niepokoi to "łatwość" dziewczyn, które się tam pojawiają. Po prostu gdy widzę dziewczynę "liżącą się" z chłopakiem, którego poznała 10 minut wcześniej, to mnie coś trafia. Ale tak poza tym to nie uważam, żeby z nami było coś nie tak (oczywiście mówię o tych "normalnych" osobach, nie jakichś ćpunach). Jest tak jak zawsze - przez wybryki innych jednostek osoby należące do grupy są uważane za takie same. Tak samo jest z metalami, skinami, punkami i wszystkimi innymi.

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-02, 23:23 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
astonfan, dziewczyny są owszem moze i łatwe po jakichś tam srodkach ale tez nie brak tam facetów którzy nawet na siłe próbują poderwac jakąś panienkę.. wina lezy po srodu :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO