dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Szczepienia źródłem epidemii
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-15, 14:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
Szczepienia źródłem epidemii.

Udowodniło to naturalistyczne badanie przeprowadzone przez marynarkę wojenną USA. Na zamkniętym okręcie wojennym (czyścicielu min) 99 spośród 102 młodych członków załogi zostało zaszczepionych szczepionkami grypowymi i 25 zachorowało na grypę wkrótce po szczepieniu. 96% osób, które zachorowały było zaszczepionych. To dowodzi, że szczepionki te nie tylko nie chronią przed chorami, ale są głównym źródłem epidemii, bo zawierają aktywne wirusy oprócz innych toksyn. (http://www.NewsmaxHealth.com/Headline/flu-shot-vaccine-USS-Ardent/2015/01/12/id/618117/#ixzz3Oq4Zhs63 )

Podobne doniesienia pochodzą z Korei Południowej, gdzie po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień przeciw ospie wietrznej zachorowalność na te chorobę się potroiła (wzrosła z 23 przypadków na 100 tys., do 72 na 100 tys. (http://www.greenmedinfo.com/blog/chickenpox-vaccine-when-mandated-increases-disease-outbreak-south-korean-study-0). Natomiast w Indiach i Pakistanie masowe szczepienia OPV (na polio) stały się źródłem epidemii tej choroby.

I tak jest z większością chorób zakaźnych w naszych czasach, chorują głownie zaszczepieni i oni stają się ogniskami infekcji dla innych osób w ich otoczeniu. Wg doniesień z Afryki, epidemia eboli wybuchła tam wkrótce po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa. Podobnie jest w Polsce, gdzie od lat regularnie wybuchają epidemie lub ogniska chorób zakaźnych wśród dzieci wyszczepionych w 98% . Obecne toksyczne i chorobotwórcze szczepienia bardziej przypominają broń biologiczną wymierzoną przeciw całej populacji, niż środki prewencji chorób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szczepienia źródłem epidemii
PostNapisane: 2015-01-30, 19:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
natknęłam się dzisiaj na portal zapytajsiefarmaceuty.pl. Jest to strona z poradami magistrów farmacji. Ktoś się tam może już udzielał aktywnie? Moim zdaniem dość ciekawa inicjatywa, pytanie tylko czy ja dopiero amerykę odkryłam, czy już istnieją takie rzeczy a ja jedynie jestem przywiązana do przeglądania for internetowych. Chciałabym kilka pytan zadac bezprosrednio do farmaceuty a nie zawsze mam czas chodzic po lekarzach, kolejkach i ktos wtedy " na odwal sie " odpowiada..

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO