motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Aplikacje do telefonu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-08-22, 08:14 
Szczypior

Moja dziewczyna ma też apkę do tych spraw, ale to jest moje-leczenie i jest darmowa. Można tam sobie zaplanować parę lekarstw i myślę, że to mogłoby się przydać też starszym ludziom, jak maja problemy z pamięcią, tylko trzeba by taką babcię przekonać - moja się jeszcze nie boi takich rzeczy na szczęście.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-08-28, 20:06 
Przyjaciel

oj, ale starsi ludzie , raczej smartfonów nie używają...

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-30, 15:00 
Szczypior

Marecki napisał(a):
Moja dziewczyna ma też apkę do tych spraw, ale to jest moje-leczenie i jest darmowa. Można tam sobie zaplanować parę lekarstw i myślę, że to mogłoby się przydać też starszym ludziom, jak maja problemy z pamięcią, tylko trzeba by taką babcię przekonać - moja się jeszcze nie boi takich rzeczy na szczęście.

Ja się teraz przekonałam do aplikacji Dermaveel. Jest do pobrania na androida a jej główne zalety to kalendarz, zabawa dla dziecka, przypominajka. Kiedyś sądziłam, że telefon to tylko dzwonienie, potem były smsy i wielkie łał a teraz to tylko ułatwiam sobie życie dzięki takim rzeczom.
Google maps też jest moją prawą ręką. :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-01-30, 00:12 
Oczytany mnich

Ja dokupiłam sobie Jawbone UP z iSpota do mojego iPhona - apka łącząca bransolekę i iPhonem, która pozwala śledzić odżywianie, cykle snu itp. Fajna dla maniaków fitnesowych. W sumie z tego co widzę teraz mają nawet promocje na stronie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-11-24, 21:33 
trzeba uwazać ze sciąganiem apek z podejrzanych miejsc, łatwo tak sobie sciągnąć piracki program który może zablokować telefon, była swego czasu fala takich przypadków jak pokemony się pojawły, mam od jakiegoś czasu na telefonie atywirusa gdata i wg mnie to jeden z ważniejszych programów, robię zakupy, przelewy i chcę zeby to było bezpieczne a te aplikacje bankowe wcale takiej gwarancji nie daja

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-07-28, 20:59 
Adept

Myślę właśnie o antywirusie na telefon, często ostatnio mi jakieś dziwne komunikaty się pojawiają :/ a to że wygralam iphona a to że mam wirusa, juz saa nie wiem czy to jakiś spam czy co ale na wszelki wypadek nie zaglądam przez apkę banku na konto

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2