dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Aplikacje do telefonu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-08-22, 08:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Moja dziewczyna ma też apkę do tych spraw, ale to jest moje-leczenie i jest darmowa. Można tam sobie zaplanować parę lekarstw i myślę, że to mogłoby się przydać też starszym ludziom, jak maja problemy z pamięcią, tylko trzeba by taką babcię przekonać - moja się jeszcze nie boi takich rzeczy na szczęście.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2014-08-28, 20:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
oj, ale starsi ludzie , raczej smartfonów nie używają...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2014-11-30, 15:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Marecki napisał(a):
Moja dziewczyna ma też apkę do tych spraw, ale to jest moje-leczenie i jest darmowa. Można tam sobie zaplanować parę lekarstw i myślę, że to mogłoby się przydać też starszym ludziom, jak maja problemy z pamięcią, tylko trzeba by taką babcię przekonać - moja się jeszcze nie boi takich rzeczy na szczęście.



Ja się teraz przekonałam do aplikacji Dermaveel. Jest do pobrania na androida a jej główne zalety to kalendarz, zabawa dla dziecka, przypominajka. Kiedyś sądziłam, że telefon to tylko dzwonienie, potem były smsy i wielkie łał a teraz to tylko ułatwiam sobie życie dzięki takim rzeczom.
Google maps też jest moją prawą ręką. :)

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2015-01-30, 00:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Ja dokupiłam sobie Jawbone UP z iSpota do mojego iPhona - apka łącząca bransolekę i iPhonem, która pozwala śledzić odżywianie, cykle snu itp. Fajna dla maniaków fitnesowych. W sumie z tego co widzę teraz mają nawet promocje na stronie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2016-11-24, 21:33 
trzeba uwazać ze sciąganiem apek z podejrzanych miejsc, łatwo tak sobie sciągnąć piracki program który może zablokować telefon, była swego czasu fala takich przypadków jak pokemony się pojawły, mam od jakiegoś czasu na telefonie atywirusa gdata i wg mnie to jeden z ważniejszych programów, robię zakupy, przelewy i chcę zeby to było bezpieczne a te aplikacje bankowe wcale takiej gwarancji nie daja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2017-07-28, 20:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Myślę właśnie o antywirusie na telefon, często ostatnio mi jakieś dziwne komunikaty się pojawiają :/ a to że wygralam iphona a to że mam wirusa, juz saa nie wiem czy to jakiś spam czy co ale na wszelki wypadek nie zaglądam przez apkę banku na konto


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aplikacje do telefonu
PostNapisane: 2021-07-19, 13:34 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
A tutaj znajdziecie info gdzie i jakie tapety na Wasz telefon można pobrać https://insidemobile.pl/tapety-na-telefon/
Zdecydowanie może się przydać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO