dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-07, 12:41 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Spróbuj po prostu zrestartować telefon :-)

Ostatnio miałem identyk przypadek przy tym samym telefonie - czyli brak możliwości przesyłu przez BT na ów telefon + brak możliwości zapisu zdjęć.

Po ponownym uruchomieniu telefonu - jak ręką odjął.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-27, 23:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-04-27, 23:06
Posty:9
Ja wogule polecałbym Ci Nokię. Używałem telefonów kilku marek ale moim zdaniem fińskie telefony są najlepsze ;) Pod względem bajerów może odstają od innych marek ale ich funkcjonalności nic nie przebije. Nokie 6300 ostatnio kupował kumpel - daje Ci link
http://www.electro.pl/produkt-NOKIA_Tel ... 4,286.html
Co prawda kabelka USB nie dostał ale tam w electro w zestawie dołączona miał kartę pamięci a kabelek dokupił potem za kilka złotych ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

mam problemik
PostNapisane: 2009-09-21, 21:09 
siemka mam problem mam nokie 6300 i jestem w sieci orange i chcialbym miec gg na tym telefonie lecz wyszukalem na necie ze najlatwiej jest sciagnac wysylajac jakiegos tam smsa i oni mi odesla linka lecz gdy wchodze na tego linka pisze mi ze aplikacja jest nie mozliwa prosze o pomoc moze ktos ma mobilne gg na komie i wie jak to zrobic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-23, 19:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
Chcę zmienić telefon w przeciągu miesiąca i na razie zbieram opinie co powinnam wybrać. Do tej pory używałam Sony Ericssona i Samsunga. Teraz zastanawiam się właśnie nad Nokią 6300, tym bardziej, że znalazłam przeceniony model: http://www.lucasgsm.pl/telefony-gsm/nokia/nokia-6300/flypage.tpl.html. Napiszcie, proszę, jakie macie doświadczenia z tym telefonem, czy nie ma problemów, przyciski się nie zacinają i takie tam. Z góry dzięki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-30, 08:03 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Zastanawiacie się na N 6300? może lepiej wydać parę złotych więcej i kupić 6300i z WiFi... wygląd ten sam tylko właśnie jest ta subtelna różnica, że można korzystać z Internetu bezprzewodowego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 20:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
dokladnie 6300 daja totalna swobode a kosztuje niewiele drozej, ceny nie sa moze jakies zatanistyczne ale za tak dobry telefon to naprawde warto wydac pare zlotowek wiecej

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 01:50 
Mam takie małe pytanie. Mam ten telefon i ostatnio zaszwankowalto znaczy, nie mam glosu gdy ktos do mnie dzwoni, ani dzwieku smsa, ale za to slychac normalnie gdy rozmawiam z kims przez telefon, czym to może być spowodowane?? Pomoże ktoś???


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 01:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Wujek miał cośtakiego w innej nokii. Oddał do serwisu na gwarancję i chyba tylo mu zmienili softa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 19:19 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Hmm większych zastrzeżeń do Noki 6300 nie mam. Faktycznie dobrze pisze się na klawiaturce, wyświetlacz dość spory, tylko jakość zdjęć jakaś taka niektórych się pojawia nieciekawa.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Wpadła
PostNapisane: 2009-11-02, 22:08 
Hej.
Mam pytanie. nokia 6300 wpadła mi do wody i trzyma tylko pare godzin.Baterie kupiłem druga i nic nie pomaga????
Poradzcie...????


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO