dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

T-Mobile w końcu zastąpi Erę?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-17, 20:54 
Pierwsze miejsce wśród polskich operatorów komórkowych oraz zmiana nazwy to najważniejsze zapowiedzi, Klausa Hartmanna, prezesa Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Artykuł


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-17, 22:12 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja jestem w erze... Nie chce mi się czytać artykułu :P A co to zmieni? Czy nadal pozostaną usługi w stylu Era GG i Internet w telefonie? Ceny aparatów i abonamentów pójdą w górę czy dół --> myślę że w dół.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-17, 22:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
Dotychczasowe usługi raczej na pewno pozostaną, jak każda firma, Era chce zdobywać nowych klientów, nie odwrotnie.

Najpóźniej w przyszłym roku PTC ma objąć pierwsze miejsce pod względem przychodów wśród polskich operatorów telefonii komórkowej. Obecnie znajduje się na trzecim.
Dobre! :-)

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-17, 22:34 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
No to będą ostro musieli strategię zmienić, sami sobie gwoździk do trumny wbili pozwalając PLAYowi Germanosa przejąć... Kto normalny pozwala na utratę takiej sieci sprzedaży :?:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-17, 22:46 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ja też mam Erę i nic z tego dokładnie nie wiem. Mam nadzieję, że ceny fonów pójdą w dół.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 15:00 
ja też mam Erę i po zakończeniu umowy chcę się przenieść do Plusa - mam taryfę Era Fun i tu nie można wcześniej zakonczyć umowy a chcę do Plusa - MixPlus - masz umowę na np 36 doładowań za 30 zl i lepiej na tym wychodzisz - oczywiście numer zabieram ze soba .....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:37
Posty:68
Ja cię...
T-mobile ma ok. 97% akcji PTC tak więc i tak jesteście w T-mobile.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:31 
ale formalnego (prawnego) przejecia nie bylo , nie podpisano umów , nie zmieniono druków firmowych, wiec nadfal to jest Era - dopiero potym to sie zmieni na T-Mobile, ale mnie juz w tej sieci nie bedzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:37
Posty:68
Ale to jednak T-mobile ma większość akcji więc to on ustala ceny, czyli formalne zmiany nic nie zmienią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 19:41 
nie ustalają cen, bo to reguluje uradza radioi telekomunikacji - chyba ten odpowiada za ceny polączeń itp. A ilośc akcji nie ma tu nic wspolnego - to jest wazne przy podpisywaniu umowy i za ile chce sie kupic Ere - tzn infrastrukture, grunty, pracowników itp - pracownicy mimowolnie przejda do nowego T-Mobile


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO