dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Telefon
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-03-09, 09:42 
Przeczytalam gdzieś, ze Huawei p30 lite jest lepszy niż samsung 10, czy to prawda?
Lubię samsungi i ufam im, ale chcialabym zainwestwoać w telefon z dobrym aparatem. Pomóżcie proszę!

Mowa o tym modelu https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-p30-lite/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2020-03-24, 15:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-01-28, 10:46
Posty:23
Ja posiadam telefon marki Xiaomi i sprawdza się super w każdym aspekcie. Ta marka ma dość dobre sprzęty w przyziemnej cenie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2020-09-09, 11:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-17, 16:07
Posty:28
Ja polecam bardzo dobrej jakości ładowarki bezprzewodowe do telefonów marki https://pl.hama.com Sama jakiś czas temu kupiłam sobie ładowarkę bezprzewodową jest dużo prostsza w codziennym użytkowaniu. Już nie wrócę do tradycyjnych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2020-11-23, 21:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
To ja też mam pytanie- czy ktoś z Was ma telefon Xiaomi?
Kilku znajomych ma i powiem Wam że wyglądają super, funkcje, użytkowanie też jest ok. DO tego cena...
A teraz ma wyjść jeszcze nowy https://insidemobile.pl/xiaomi-mi-11/
Myślicie że warto jest pomyśleć o tej marce?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2020-12-02, 09:03 
Planuję wymianę telefonu i biorę kilka pod uwagę, ale chyba ostateczna decyzja pójdzie na nowy TCL 10 plus. Kto ma ten model ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2021-01-04, 23:46 
Bajgielka napisał(a):
Planuję wymianę telefonu i biorę kilka pod uwagę, ale chyba ostateczna decyzja pójdzie na nowy TCL 10 plus. Kto ma ten model ?


Ja mam, a w sumie to mój młody. Wzięłam dla siebie, ale tak mu się spodobał że zaczął użytkować :) Przetestował ten telefon od każdej strony. Działa nawet na dużej ilości aplikacji jednocześnie - ma 8 rdzeniowy procesor.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2021-02-01, 08:59 
A gdzie te TCL można kupić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2021-03-01, 08:26 
kaktuska napisał(a):
A gdzie te TCL można kupić?


W sumie to wszędzie. Wpisz w google i wyskoczy Ci ogrom miejsc. Jak szukasz dobrego TCL to teraz widziała, że wyszedł 20 SE. Za trochę ponad 500 zł masz niezły sprzęt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2021-04-06, 13:54 
A czekałam na TCL 20 5G. Jest już i na pewno na niego postawię. Jest bardzo rozbudowany, ma ogrom pamięci, a samego RAM 6 GB. Ma NFC co dla mnie też było bardzo ważne. Zdjęcia robi cudowne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Telefon
PostNapisane: 2022-08-22, 11:40 
Pamiętajcie, czasem warto oddać coś do naprawy, niż kupić nowy sprzęt. Obecny telefon mam z 5-6 lat. Dwa razy oddawałam go do gdańskiego Enter-serwis, żeby panowie popatrzyli na niego swoim fachowym okiem. Takim sposobem, cieszę się spraw telefonem od tylu lat :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO