dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-19, 22:43 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ja tez sie nie pisz eale poza tym to mam w miare rowne zeby i mi ortodonta powiedizal ze tak to sie moze wszytko poprzestawiac. A czemu się nie piszesz?

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 00:17 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
olka080 napisał(a):
zysio napisał(a):
Hah a mi się kieł w szczęce nie mieści isię nie mogę szczerzyć. I będe nosić aparat stały, w przyszłości bliższej lub dalszej. Aparaty maja tą przewagę od okularów że po jakims czasie sie je zdejmuje.

Mi tesh nie, ale na aparat stały to ja się nie piszę...


czemu? :) ja na swoj nie zwracam uwagi, ostatnio nawet slyszalam, ze mam ladny usmiech :) poza tym bardzo szybko widac znaczące efekty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-16, 19:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-16, 13:15
Posty:53
Lokalizacja: YYZ
Ja również nosiłam aparat parę lat temu, co prawda tylko 9 miesięcy ale efekt był bardzo dobry i o dziwo tak szybki :) raz kiedyś za mocno miałam skręcony (piątek wizyta późnym popołudniem) cała sobota, niedziela przepłakana, miałam dość i kiedy już w poniedziałek się szykowałam do pójścia i zdjęcia aparatu to rano przestało boleć :-)
Każdemu kto się nad tym zastanawia polecam bo naprawdę warto, ja jak się dowiedziałam że jestem już za "stara" na wyjmowany aparat który nie poprawi wyglądu ząbków to wpadłam w płacz ale teraz wiem ze warto było się przemęczyć bo piękny uśmiech zostanie do końca życia ;-)

_________________
Marzenia do spełnienia?
Miłość ma różne dźwięki...lecz nie każdy je słyszy...
Najpiękniejszy jest chyba głos serca, serca tej drugiej ukochanej osoby, serca, które kocha ponad życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-17, 17:13 
Mi nie przeszkadza aparat - to przeciez dla zdrowia, wiec jak najbardziej. A pozniej usmiech jest jak modela/ki. To ma wiecej zalet niz wad.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
teraz to raczej moda na aparat a nie wstyd tylko nie rozumiem po co niektore babki po 40 to stosuja chyba juz nie czas i pora

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 22:45 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
modliszka24 napisał(a):
teraz to raczej moda na aparat a nie wstyd tylko nie rozumiem po co niektore babki po 40 to stosuja chyba juz nie czas i pora

Nigdy nie jest za późno :diabel: A zresztą bez przesady... 40 to nie aż taka starość.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 11:47 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
modliszka24 napisał(a):
teraz to raczej moda na aparat a nie wstyd tylko nie rozumiem po co niektore babki po 40 to stosuja chyba juz nie czas i pora



zdziwiłabyś się, ja własnie w poczekalni rozmawiałam z taką kobietą, nosiła aparat ponad 3 lata, ponoć zgryz miała fatalny, a teraz w koncu szła na zdejmowanie aparatu, kiedy wyszła z gabinetu miała zęby...no...zapierające dech w piersiach. Prosciutkie. Mówiła, że warto było mimo, że trwało to tyle czasu.

Kiedys w koncu nie było takich możliwosci i technologii. jeszcze 20lat temu pasta była wykonywana z jakiegoś proszku z zabielaczem. Był PRL. Pomyśl o tym zanim wydasz taką opinię.

Zresztą aparat to nie tylko kwestia estetyki, samopoczucia, pewnosci siebie, wyleczenia kompleksów itp, to także kwestia prawidłowego scierania zębów - które przy złym zgryzie może być za duże albo niekorzystne.

Twoja wypowiedź jest conajmniej dziecinna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 15:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
zaden wstyd sama nosze aparat i dobrze mi z tym.nawet ladnie sie w nim wyglada a komu nie pasuje niech spada.a teraz na aparat zreszta jest moda

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 09:17 
ja chyba zrezygnuje z aparatu - mam dwa zeby lekko cofniete - tak mi wyrosly i jeszcze jeden zab mi je blokowal - i teraz boje sie przy prostowaniu moga sie zlamac a sa troszke cofniete , coz za to polatam sobie zeby (wszystkie dziurki) i sciagne kamien z zebow, jak nie mozna miec wszytkiego to trzeba wybrac co innego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 20:52 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
rouge napisał(a):
ja chyba zrezygnuje z aparatu - mam dwa zeby lekko cofniete - tak mi wyrosly i jeszcze jeden zab mi je blokowal - i teraz boje sie przy prostowaniu moga sie zlamac a sa troszke cofniete , coz za to polatam sobie zeby (wszystkie dziurki) i sciagne kamien z zebow, jak nie mozna miec wszytkiego to trzeba wybrac co innego


glupia wymowka, od aparatu nie mogą pęknąć zęby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO