dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-20, 12:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-28, 13:01
Posty:26
to prawda diament najlepszym przyjacielem kobiety :) gdyby tak jeszcze można było tym kawieniem na palcu zakręcić i zatrzymać czas...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 22:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
A dla mnie nawet 10 diamentów nie będzie ważne tyle co dobre samopoczucie z ładnej twarzy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 22:30 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mnie, jako mężczyźnie nie wypada nosić biżuterii ponad zegarek i spinkę do krawatu. Dlatego też wolałem wybrać botox :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 23:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Na to jak wygląda nasza twarz pracujemy całe życie. Wieku nie da się tak naprawdę oszukać, jeśli myślisz, że czas już na botoks to na pewno masz rację jesteś już stary/stara a przynajmniej tak się czujesz, więc na jedno wychodzi. Znam dokładnie dwie osoby cudownie wygładzone- wierzcie mi wcale nie wyglądają młodziej, dałabym im dokładnie tyle lat ile mają ( są tylko gładsze, ale to potęguje tylko efekt sztuczności). Ponadto botoks niesie ze sobą ryzyko uzależnienia, kiedy efekt zabiegu ustaje( albo tylko ci się tak wydaj) robisz kolejny i kolejny i tak w kółko. To smutne. Nie lepiej fundować sobie raz na jakiś czas serię zabiegów na twarz w spa niż wstrzykiwać jakieś ohydztwo?

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 17:45 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
kajas napisał(a):
Na to jak wygląda nasza twarz pracujemy całe życie. Wieku nie da się tak naprawdę oszukać, jeśli myślisz, że czas już na botoks to na pewno masz rację jesteś już stary/stara a przynajmniej tak się czujesz, więc na jedno wychodzi. Znam dokładnie dwie osoby cudownie wygładzone- wierzcie mi wcale nie wyglądają młodziej, dałabym im dokładnie tyle lat ile mają ( są tylko gładsze, ale to potęguje tylko efekt sztuczności). Ponadto botoks niesie ze sobą ryzyko uzależnienia, kiedy efekt zabiegu ustaje( albo tylko ci się tak wydaj) robisz kolejny i kolejny i tak w kółko. To smutne. Nie lepiej fundować sobie raz na jakiś czas serię zabiegów na twarz w spa niż wstrzykiwać jakieś ohydztwo?


W momencie, gdy zaczniesz płacić za moje remonty, to będziesz miał pewne prawo, by na to wybrzydzać. Ale nie masz ;-)

Wiem jaki jest efekt botoksu i jestem z niego bardzo zadowolony ;-)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 23:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-28, 13:01
Posty:26
znalazłam ciekawy filmik o minimalnym inwazyjnym odmładzaniu http://www.jestem.pl/video/minimalnie-i ... zanie_617/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Botox?
PostNapisane: 2010-08-26, 18:37 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
No właśnie co jest lepsze-botox czy kwas hialauronowy?
Ten drugi równiez można wstrzykiwać na zmarszczki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Botox?
PostNapisane: 2010-08-30, 13:37 
nie ma tak, że jedno jest lepsze a drugie gorsze, tego nei da się porównać. Zależy co chcesz osiągnąć poprzez zabieg? Jakie masz potrzeby?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Botox?
PostNapisane: 2018-09-05, 19:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
Moim zdaniem dużo lepiej niż botoks sprawdza się taki zabieg http://wroclaw-dentysta.com.pl/osocze-bogatoplytkowe-wroclaw. Ja zawsze bałam się botoksu, a ten zabieg jest dużo bardziej naturalny i daje dokładnie takie same efekty. A efekt trzyma się też długo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Botox?
PostNapisane: 2018-10-15, 08:40 
Dziewczyny przede wszystkim to należy takie zabiegi wykonywać u lekarza, bo potem mogą być duże problemy takie jakie miała ta dziewczyna .... ja byłam w szoku , że mogą wystąpic takie skutki jeżeli zabieg wykona nie profesjonalna osoba.... https://www.facebook.com/MedycynaEstetycznaDermaEstetic/videos/169252777288679/?comment_id=176648916549065&notif_id=1539373592356240&notif_t=feedback_reaction_generic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO