dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co dobre na brwi i rzęsy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-02, 23:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
dziewczyny nie wiem czy to fakt, że idzie zima, ale moje brwi i rzęsy są w opłakanym stanie, rzęsy wypadają, brwi też są jakieś słabe, bez wyrazu. Czy jest jakiś preparat typowo na rzęsy, brwi? może paznokcie? nie chce nic łykać, bo biorę stałe leki i wolę nie obciążać bardziej wątroby, jakiś krem, płyn? możecie coś polecić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-03, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-28, 17:39
Posty:13
Od lat stosuje skuteczny środek na rzęsy i brwi olejek rycynowy. Po stosowaniu olejku zauważyłam, że rzęsy są ciemniejsze, grubsze. Najlepiej używać na noc, a rano zmywać wacikiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-03, 10:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Właśnie przed chwilą napisałam dokładnie to samo,tylko Internet się wyłączył.Właśnie kiedyś,ktoś poradził mi,jak mnie wypadały rzęsy,smarowanie rycynowym olejkiem.Może to sugestia,może prawda,ale miałam dużo ładniejsze.Nie szkodzi spróbować,trudności w tym nie ma żadnych,a efekt może być taki jakiego oczekujemy.Mnie pomogło.Powodzenia i do usłyszenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-03, 10:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
ale jak je zapodajesz na rzęsy? czym aplikujesz? i gdzie się taki olejek kupuje? drogi jest?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-03, 12:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-13, 12:35
Posty:20
Moim zdaniem lepiej zastosować jakąś odżywkę z olejkiem z drzewa herbacianego, który dzięki swoim właściwościom antyseptycznym i kojącym, spełnia ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji ciała. Regularnie stosowany da lepsze efekty, niż używanie dodatku do paliw, czyli olejku rycynowego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-04, 07:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
coś mi koleżanka mówiła o jakimś czymś z firmy Gal, ale kurcze nie bardzo wiem, o co chodziło, bo ona podobno kiedyś używała, ale już nie pamięta. a ja ostatnio w aptece nie bywam (na szczęście wszyscy zdrowi) i nie chce mi się lecieć, żeby spytać, co to może być. ale wiem, że coś jest podobno niedrogie ui skuteczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-04, 12:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-27, 12:21
Posty:10
Pewnie o odżywce keratynowej Gala co? Znam ten kosmetyk, kilka lat temu stostowałam, teraz już nie mam takich problemów. Na pewno Ci pomoże na rzęsy i brwi. Poszukaj w aptece, około 12zł kosztuje.
Poza tym trochę się spóźniałaś bo na fanpage'u kobiety.pl (http://www.facebook.com/pages/Kobietapl ... 398?ref=ts) ostatnio właśnie rozdawali produkty Gala. Zerkaj od czasu do czasu, może sie coś jeszcze pojawi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-04, 16:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Olejek rycynowy kupuje się w aptece,drogi nie jest.A na rzęsy,mały palec przytykam do buteleczki, przechylam ją i wilgotnym palcem przecieram rzęsy,przy zamkniętym oku oczywiście.Bo na brwi tak samo przecieram palcem,ewentualnie zwilżonym wacikiem przecieram i brwi i rzęsy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-06, 13:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
Demeter o jaka szkoda, że się nie załapałam na produkty Gal. Będzie jeszcze jakaś promocja tego typu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co dobre na brwi i rzęsy?
PostNapisane: 2011-11-06, 15:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-28, 17:39
Posty:13
Póki co olejek rycynowy mi służy, choć chętnie spróbowałabym też coś innego, żeby sprawdzić, porównać. O tej odżywce keratynowej, którą proponujecie nie słyszałam, ale fajnie że dowiedziałam się o niej :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO