dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co na szybko na wypryski?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-15, 00:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Co dziewczyny stosujecie na pojedyncze wypryski na twarzy? nie mam jakiejś strasznej cery, od czasu do czasu coś mi wyskoczy ale jak do tej pory nie znalazłam skutecznego środka na walkę z pryszczami. Robią mi się takie gulki denerwujące i utrzymują się do tygodnia. czym to smarować?

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2014-12-21, 13:46 
hmm dermatolog ? Tylko leczenie u niego często kończy się drogimi tabletkami które nie pomagają albo delikatnie pomagają. Można próbować różnego rodzaju kremy ale to jest szukanie igły w stogu siana. Najlepszą metodą jest próbować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2014-12-24, 14:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Nie sądzę, aby pojedyńcze krosty były powodem pójścia do dermatologa. Próbowałaś może Sudocrem ? Skuteczny kremik, mi już nie raz pomógł w wielu bardzo podobnych sytuacjach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2014-12-25, 03:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Ale podejrzewasz trądzik u siebie na buzi czy coś innego? może uczulenie a może czasami ospa?
co do sudocremu to mam go jako podstawę w apteczce więc na pewno nie zaszkodzi.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2014-12-27, 19:14 
powinno się od razu spróbować takich kremów jak sudocrem. Jego uniwersalne zastosowanie pomaga na wiele problemów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2015-09-22, 12:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Ja byłam u dermatologa, który przepisał antybiotyk, lecz nie zadziałał. Poradziłam sobie przy pomocy zwykłych aptecznych kosmetyków http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabie gow-pielegnacyjnych/Effaclar/Skora-tlusta-i-tradzikowa-r735. aspx


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2016-01-21, 08:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Odpowiednio dobrany kosmetyk to połowa sukcesu. Ale w przypadku cery ważna jest odpowiednia dieta - to co się jada ma bardzo duży wpływ. Można też wspomagać się suplementami, ja teraz łykam royal collagen ma w składzie kolagen ze skór ryb morskich, niacyne, kwas hialuronowy, witaminy A i C i bardzo mi pomógł, skórę mam gładszą i zdrowszą zdecydowania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2016-02-18, 16:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-04-29, 15:32
Posty:3
na początek to musisz ustalić jaki masz typ cery czy tłustą, suchą czy mieszaną a później próbować bo na każdego działa coś innego. I tak jak napisała rayanierka odpowiednia dieta. Bardzo często problemem są słodycze czy czekolada. Ja na przykład nie mogę jeść zbyt dużo czekolady bo od razu coś mi wyskakuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co na szybko na wypryski?
PostNapisane: 2016-02-18, 16:48 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
ostatnio śledzę fizjologiczne procesy odżywiania. Niezwykle ważne (kluczowe) jest dbanie o kwasowość żołądka. Jeśli poziom pH "soków żołądkowych" podczas jedzenia przekracza 2,0, następuje wyraźne utrudnienie trawienia a szczególnie przyswajania przetrawionych pokarmów. Można powiązać poziom pH żołądka (soków) z "wypryskami". Rada - NIE POPIJAĆ PODCZAS JEDZENIA- Błędne np kompociki jako 3-cie danie. Kompocik około 1 godziny po jedzeniu (zależy od ilości jedzenia)

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO