dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Depilacja laserowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-27, 09:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-26, 13:15
Posty:9
Korzystałyście kiedyś z depilacji laserowej? Czekam na Wasze, porady.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-08-01, 09:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
moje znajome miały i to już kończa serie i na prawde widać efekty , ja tez powoli zaczynam sie przekonywać do tego bo to w końcu jest ogromna wygoda moje znajomwe robiły w laser studio akurat w warszawie ale z tego co wiem to jest jeszcze salon w poznaniu i specjalizuja sie tylko w tym także można byc pewnym , że zrobią to dobrze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-08-12, 11:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-26, 13:15
Posty:9
Ja jestem z Krakowa i tylko tutaj wchodzi w grę depilacja. Znalazłam jeden salon w internecie, który ma bardzo dobrze opinie (Vesuna). Nawet byłam u nich dowiedziec się jak wygląda taka depilacja. Szczerze mówiąc - przekonalam się:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-09-26, 12:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Ja osobiście nie, ale moja znajoma miała. Miała kilka sesji takiego zabiegu (nie działa to za 'jednym' razem, trzeba przyjśc 2-3 razy, zalezy jakie masz włosy, jakie są grube no i zależy od salonu). Najlepiej zrobić to w salonie, który specjalizuje sie w zabiegach laserowych np. Studio Laser. Jesli chodzi o podrażnienia to ona akurat nie miała ale słyszałam, że jeśli ktoś ma bardzo wrażliwą skórę, to może pojawić się zaczerwienienie, które szybko znika.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-09-27, 13:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-27, 13:26
Posty:2
Zależy co chcesz wiedzieć, moge napisać Ci to co powinnas wiedziec na wstępie. Korzystaj z Lightsheera, nie daj się nabrać na IPL, bo nie działa! Najlepiej laser działa na ciemne włosy przy jasnej karnacji, nie działa zupełnie na włosy bląd, siwe bądź rude. Nie wolno się opalać przed ani w trakcie serii, nie wolno też przed i w trakcie używać depilatora, pęsety ani wosku. Faktycznie trzeba paru zabiegów, zeby było widac efekt ale Lightsheer naprawdę usuwa włosy bo uszkadza mieszki włosow i nie mogą one odrastać. Depilowałam się w salonie Viviean w Łodzi i tam Pani udzieliła mi tych informacji, ale oczywiście nie wszystko już pamietam, wiec warto samemu się doinformować jeszcze na miejscu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-09-27, 22:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Miałam laser w zwykłym salonie kosmetycznym. Ani próby laserowej, ani dokłądności. Jak dowiedziałam się od moich kolezanek ile czasu zabiegi u nich trwały - zbielałam z zazdrości. Teraz już wiem, że trzeba iśc do renomowanego miejsca, najlepiej Kliniki. Tak zrobiła mja koleżanka, pozła do Sankowskiego i była potrakowana należycie. Za zabiegi laserowe i tak płacimy z własnej kieszeni zatem trzeba się szanować i wymagać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-09-28, 11:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-27, 13:26
Posty:2
Frezja napisał(a):
Miałam laser w zwykłym salonie kosmetycznym. Ani próby laserowej, ani dokłądności. Jak dowiedziałam się od moich kolezanek ile czasu zabiegi u nich trwały - zbielałam z zazdrości. Teraz już wiem, że trzeba iśc do renomowanego miejsca, najlepiej Kliniki. Tak zrobiła mja koleżanka, pozła do Sankowskiego i była potrakowana należycie. Za zabiegi laserowe i tak płacimy z własnej kieszeni zatem trzeba się szanować i wymagać.


Kurcze to faktycznie słabo. Próba powinna być zrobiona! Chyba, ze ktoś się upiera spieszy mu się czy cos tam, ale jesli są wskazania do wykonania próby bądź też klientka sobie takową życzy to za darmo powinna być zrobiona!! Potwierdzam Twoje ostatnie zdanie, skoro płacimy to powinnyśmy wymagać!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-10-20, 15:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Najlepiej zebyś poszukała dobrego i sprawdzonego salonu. Ja nie byłam, ale wiem że trzeba dobrze trafić zeby być zadowolonym. Tym bardziej ze to nie są małe pieniadze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-10-21, 11:18 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Ewentualnie dziewczyny mogą korzystać z ofert zakupów grupowych. ;) Kiedyś rozważałam taki sposób depilacji. Może jak będzie fundusz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Depilacja laserowa
PostNapisane: 2011-10-21, 14:21 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 12:13
Posty:52
Lokalizacja: Syców
Zakupy grupowe to też jakieś rozwiązanie.. Ale fakt, trzeba mieć odłozone troche pieniedzy :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO