dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Doradźcie coś . ! ;(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-05, 22:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-05, 22:16
Posty:3
Siem . Mam taką niemiłą dla mnie sprawę ... Otóż mam równe , białe ząbki , ale niestety między każdym z nich jest spora szpara . ;( co mogę z tym zrobić ?
wiecie .. ciągle muszę ukrywać swój uśmiech , nie odzywam się w towarzystwie . to naprawdę przeszkadza ... ;(( ciężko mi z tym żyć.
Jeszcze jak jestem z koleżankami , to nie czuję się tak źle , bo mają jeszcze gorsze zęby ode mnie .. ale w domu , gdzie rodzice , brat i siostra mają śliczne prościutkie zęby , czuję się strasznie . ;(
gdy oni się śmieją , ja się uśmiecham delikatnie , a gdy już wybucham śmiechem , zatykam usta ręką .
wiecie jak to dołuje .. ;(
możecie mi powiedzieć , co z tym zrobić ? czytałam o aparatach i o wypełnianiu tych szparek , ale to stare fora .. pojawiło się może coś nowego ?
z góry dziękuję za odpowiedzi .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-07-13, 21:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Musisz wrzucić na luz... jeśli nie masz białe zęby to powinnaś się nimi chwalić, szparki między zębami nie są takie złe :P sam bym chciał mieć ale niestety nie mam :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-07-19, 10:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-19, 09:38
Posty:4
Ja tam bym się tym nie przejmował :) Mi jako chłopakowi by to nie przeszkadzało:) Ale jak chcesz to poszukaj jakiś dentystów i ich się bezpośrednio pytaj na mailach albo telefonicznie ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-07-22, 19:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-05, 22:16
Posty:3
Myślicie ? dziękuję.. trochę mnie pocieszyliście. ;)..
no tak - one są bardzo białe ( często mnie pytają , czy wybielam , ale ja pomimo tego , że sątakie okropne , dbam o nie ;D ) , wszystkie są tej samej wielkości , żaden nie wystaje , tylko te szpary .;|
a co do dentysty , to już pytałam . powiedział , że nie poleca żadnych wypełnień , bo to się wykruszy po kilku latach i jeszcze bardziej zniszczy moje .. ;/ a i że jeszcze może po czasie zacząć różnić się kolorem od moich , bo są takie białe . właśnie , powiedział mi też , że ta biel przeszła mi genetycznie. ;D chociaż jedno dobre xD .. i wiecie zastanawiam się , czy nie wziąć się w garść - tak jak radzicie - i wyluzować . nikt mi nie dogryza z nimi . wiem , że to z grzeczności , ale nie jest mi przykro przynajmniej . ;)
mam zamiar się ogarnąć , ale jak na razie , to dalej mam ochotę je wybić i strasznie się czuję . ;(
a wam dziękuję za odpowiedź ;*

aa .. co do dentysty .. powiedział jeszcze , że poleca koronki , czy jakoś tak .
tylko , że kosztuje to jakoś 15 tysięcy ..
a u dentysty była ze mną mama ( konieczność ;D dopiero za 3 tygodnie mam 18 ;p ) i pytałyśmy o cenę wypełnień .. jedna szparka 100 zł. no i mama bez problemu.. powiedziała , że do 6 tysięcy się zgadza . więc o tych koronkach już nawet w domu nie wspominałam , bo nas nie stać na aż tyle . ;|

Połączono posty // misia24


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-08-17, 09:54 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Najprostszym, ale chyba najbardziej czasochłonnym sposbem jest aparat ;)
Ale wiem co czujesz, mam ten sam problem, wiele lat miałam na tym punkcie okropny kompleks, a odruch zasłaniania ust rękami pozostał mi do dziś niestety. W tej chwili już nie przywiązuję do tego aż takiej wielkiej wagi, chociaż nie powiem, dalej ściśle ustawione, ząbki bez szpar są moim marzeniem ;)

ps. czemu to ejst w sprawach forum? o_0 przenoszę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-08-31, 11:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
tez mi się wydaje, że najlepiej aparat, on koryguje takie wady w 2 lata i będziesz miała spokój do końca życia, teraz są już takie aparaty, że w ogóle ich nie widać na zębach , także warto wybrac się do jakiegoś sprawdzonego ortodonty, nie wiem skąd jesteś ale ja wiem , że dobrym gabinetem na śląsku jest gabinet w brynowie na brynowskiej 86 , maja tam bardzo dobrych specjalistów i właśnie stomatologię estetyczną


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-09-07, 19:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-15, 23:02
Posty:34
tez uwazam ze aparat z tymi takimi nitkami przeciagnietymi, one sa teraz zajefajne. corka mojej kolezanki nosi taki i wyglada super :-)
koronki i wypelnienia to niszczy zeby a ty jestes mlodziutka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-09-11, 10:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Jeśli nie czujesz się dobrze ze swoim uzębieniem wyjściem jest aparat a nie koronki. Lepiej mieć swoje zdrowe zęby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2011-10-10, 14:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-02, 10:12
Posty:39
Szpara miedzy zebami wcale nie jest taka zla, niektorzy nawet uwazaja ze jest sexy, ale jesli ci to tak bardzo przeszkadza to aparat bylby jednym wyjsciem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Doradźcie coś . ! ;(
PostNapisane: 2012-02-28, 21:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
coś w tym jest szpara między zębami jest całkiem fajna, wiele gwiazd ma szpary między zębami i są nawet dumne z tego. Ale jak bardzo Ci ona przeszkadza to może warto się udać do ortodonty po aparat?? W Krakowie bardzo dobrą specjalistką jest M. Kowalczyk, jak ci już bardzo będzie przeszkadzać szpara w zębach umów się na wizytę i po kłopocie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO