dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

facet z nadwagą
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-24, 15:36 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 17:00
Posty:18
witam. kiedyś mogłem jeść bardzo dużo i nic, a teraz! masakra! mam siedzącą pracę, siedzę w biurze po godzinach, staram się od czasu do czasu wpaść na siłkę ale to nic nie daje nadal tyję:/ próbowałem kiedyś się odchudzic nie jakąś dietą tylko po prostu przestałem jeść słodycze, słodzić, jeść tłuste potrawy, pieczywo zamieniłem na pełnoziarniste tekturki i NIC!!! waga stała w miejscu i ani rusz w dół:/ co na mnie zadziała? specjalne ćwiczenia, dieta, głodówka???

_________________
"Człowiek proponuje, Bóg dysponuje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-03-25, 11:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-13, 18:52
Posty:16
Lokalizacja: Warszawa
Ooo na pewno glodowka nie jest dobrym pomyslem…Trzeba jesc ale czesciej i mniej, a skoro jak mowisz masz problem z nadwaga to sprobuj diety, możesz zaczac od cambridge. Ja tak wrócilam do mojgo rozmiaru po ciazy, a wierz mi przytylam wtedy strazsnie bo az 20 kg! w ogole nie panowalam nad swoim apetytem w ciazy…straszne to bylo…ale potem bez wiekszych problemow schudłam jak juz nie mialam apetytu za 2


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-03-26, 15:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 17:00
Posty:18
UUU kiepsko:/ ale jak się zastanowić to ja nie mam wiele mniej do zrzucenia:/ Tylko w ciąży nie byłem:/ sam się tak zapuściłem:/ Dieta to chyba jedyne wyjście z tej sytuacji, bo po siłowni nie widzę efektów tzn. owszem lepiej się czuję itd. ale kg nie spadają. Jaka może być tego przyczyna???

_________________
"Człowiek proponuje, Bóg dysponuje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-03-27, 19:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-13, 18:52
Posty:16
Lokalizacja: Warszawa
Powodow może byc wiele, najczsciej sa to zle dobrane cwiczenia, poza tym samo chodzenie na silownie nie wystarczy…do tego musi by odpowiednia dieta, regularne cwiczenia, basen, bieganie itp. Moze musisz robic wiecej kardio? A najlecpiej Poradz się specjalisty bo takie rzeczy to indywidualna sprawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-03-29, 11:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-18, 17:00
Posty:18
Być może nie przykładałem dostatecznej wagi do tego jak ćwiczę, myślałem że skoro sie ruszam to schudnę:/ W przyszłym tygodniu przechodzę na dietę, kupiłem też karnet na siłkę i zobaczymy:)

_________________
"Człowiek proponuje, Bóg dysponuje."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-04-07, 09:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-28, 12:01
Posty:10
Ostatnio ogladalam kuchnie z Okrasa, gosciem byl Cezary Zak, na pewno kojarzycie np. Plebanii i prawie faceta nie poznalam, diametralnie schudl i powiedzial wlasciwie tyle - dieta. Jaka konkretnie nie wiem. Polecam wybrac sie do dietetyka, on jest w stanie dobrac odpowiednia diete.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-04-15, 00:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
dietetyk to jest dobra mysl! Ulozona dobra dieta
ja sie kiedys odchudzalam z vitalia.pl oni maja diety ulozone przez dietetykow, z gazeta jaka akcje tez robili

schudlam 10kog w pol roku bez glowdowki i cwiczenia :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-08-01, 23:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Również uważam, że najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest dietetyk. Na przykład w Centrum Medycznym Vimed można przejść dietę, która będzie oparta o indywidualny kod metaboliczny. Na pewno pod opieką specjalisty będzie można szybciej i skuteczniej schudnąć, a do tego na pewno motywacja jest większa jeżeli jest się pod opieką lekarza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-09-04, 11:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Zgadzam się z kolegą nade mną, warto w takim wypadku zgłosić się do specjalistów, klinika którą on poleca jest bardzo dobrym wyborem, mają sporo sukcesów w dziedzinie odchudzania i leczenia chorób i zaburzeń metabolizmu. Dzięki temu nauczysz się prawidłowych nawyków żywieniowych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: facet z nadwagą
PostNapisane: 2011-10-20, 15:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Najlepszy bedzie specjalista, który pomoze Ci w dobraniu diety i moze nakierować Cię na odpowiednie cwiczenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO