dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Herbatki ziołowe - warto?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-13, 07:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-13, 06:55
Posty:3
Witam. Mam pytanie chyba głównie do osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem/medycyną naturalną - niedawno postanowiłam wyeliminowac z diety chemię i oczyścić trochę organizm, jedną z pierwszych dziedzin żywienia za jakie się zabieram są wszelkiego rodzaju leki, chcę je zamienić na naturalne produkty i w ramach tego chciałam Was zapytać czy według Was herbatki ziołowe rzeczywiście pomagają? W jakie warto się wyposażyć? i które z najpopularniejszych mają najwięcej uzdrawiających funkcji? Mam na myśli realne działania, nie zapewnienia producentów ;) Czy poza tymi najbardziej klasycznymi - powiedzmy takim zestawem SPAM warto zwrócić szczególną uwagę na jakieś rzadziej spotykane? Jakieś niedoceniane? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Herbatki ziołowe - warto?
PostNapisane: 2014-10-13, 15:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-30, 09:07
Posty:7
Chętnie podepnę się pod pytanie, bo też rozglądam się za herbatami typu de-tox. Ostatnio jakoś nie za dobrze się czuję i chciałem spróbować oczyścić organizm z toksyn, szczególnie, że mieszkam w dosyć sporym mieście i to przy ruchliwej ulicy i pewnie ma to spory wpływ na mój organizm.

_________________
Kitesurfing w Egipcie - www.surftravel.pl/el-gouna-id-326-326.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Herbatki ziołowe - warto?
PostNapisane: 2014-10-15, 11:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-13, 06:55
Posty:3
w temacie samego oczyszczania organizmu polecam rozpoczęcie detoksykacji od sprawdzonej przeze mnie diety warzywno-owocowej..nie mogę wrzucić linka z tego, co widzę, więc wstukaj sobie w google 10dniowa dieta oczyszczająca Mai Błaszczyszyn (bardzo mądra pani dietetyk :)) dieta ma na celu oczyszczenie organizmu oczywiście, ale zawsze jakieś nadprogramowe 3-4kg w te 10dni też waga zjeżdża, chociaż to głównie kwestia niezalegania już tego całego syfu w układzie pokarmowym :) a jak chcesz poczytać więcej szczegółów odnośnie takiego odżywiania to długoterminową dietę warzywno-owocową opracowała pani Dąbrowska (Ewa bodajże) i w artykułach jej autorstwa na pewno znajdziesz wiele szczegółów :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Herbatki ziołowe - warto?
PostNapisane: 2014-11-13, 21:08 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Mi osobiście nie smakują takie herbatki, chyba wolałabym już przyjmować jakieś kapsułki.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Herbatki ziołowe - warto?
PostNapisane: 2019-07-08, 09:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2019-07-08, 08:39
Posty:46
pokrzywę i herbatę zieloną piję,bo lubię :) a przy okazji pozytywnie działają na organizm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO