dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak firmy przez internet dbaja o kobiety
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-07, 18:09 
podoba mi się strona http://www.rexona.pl/rexona_women/#/Test/ na której można sobie zrobić testy i dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, macie jeszcze podobne miejsca do tego??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-30, 23:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
A jakie firmy w tych czasach nie dbają o kobiety?W kobietach siła i marketingowcy dobrze o tym wiedzą :-P .Na internecie roi się teraz od różnych filmików,instruktarzy,porad.Mi osobiście nie podobaja się strasznie reklamy gdzie kobieta,która ma 20-30 lat reklamuje produkt dla kobiet po 50 roku życia.Śmieszy mnie to.Dla mnie wzorem zdrowej,naturalnej kampanii są kampanie dove.Zgodzicie się ze mną,że jak oglądacie ich reklamy to czujecie,że są zaadresowane konkretnie do Was?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-02, 20:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Kabu napisał(a):
AMi osobiście nie podobaja się strasznie reklamy gdzie kobieta,która ma 20-30 lat reklamuje produkt dla kobiet po 50 roku życia.Śmieszy mnie to.Dla mnie wzorem zdrowej,naturalnej kampanii są kampanie dove.Zgodzicie się ze mną,że jak oglądacie ich reklamy to czujecie,że są zaadresowane konkretnie do Was?


Tu się podpisuje ;))
Albo ciekawe są reklamy preparatów antycellulitowych reklamowane przez kobiety wyglądające jak patyki, które pewnie całe dnie spędzają na siłowni ;) Ale oczywiście cellulitu nie mają bo się kremują ich specyfikiem :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-31, 12:32 
Ja bardzo czesto zagladam na strony Rimmla.
Jest nawet blog na którym zawsze mozna poczytac o wielu nowosciach nie tylko tych Rimmlowych.

http://blog.rimmellondon.com.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-31, 17:42 
Firmy patrzą by jak najwięcej zarobić a klientkom wmawiają że to placebo .........


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 17:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-24, 18:36
Posty:12
bardzo fajnajest strona vichy mozna sie zalogowac zrobic swoj wlasny poradnik urody przy pomocy specjalisty który pomoze ci wybrac kosmetyki do twojej cery , jak również do makijazu a pozatym dostaniecie pocztą próbki ich kosmetyków sama dostałam wiec wiem:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 22:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
kurde ja tam nie wiem, testy co do urody, ja tam wiem ze jestem nieziemsko urodziwy i bez testow! ;p
a tak btw to kosmetyki moglby ciut tansze byc, niby faceci uzywaja ich mniej ale i tak idzie na to majatek :/

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 13:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Owszem, dobrej jakości kosmetyki nie są tanie :-)
Można jednak trochę zaoszczędzić kupując np. w promocjach, albo w drogeriach, które mają niższą marżę.
Ja ostatnio kupiłam "In blue" Armand Basi swojemu facetowi, za które zapłaciłam 159 zł (normalnie kosztują ok. 250 zł.). Znalazłam je w promocji w perfumerii internetowej Kokai.pl.
W ten sposób wszyscy są zadowoleni, ja, bo zaoszczędziłam stówkę i mój chłopak, bo bardzo przypadły mu do gustu. :-)
Pozdrawiam :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-21, 19:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Ano, trzeba szukać w internecie promocji, bo tych jest mnóstwo :)
Można na nich zaoszczędzić sporo pieniędzy i podrasować swoją urodę nieco.
Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania takich perfum, kosmetyków... ale allegro odpada :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO