dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak Ty wyglądasz!?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-08, 13:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-12-08, 13:30
Posty:1
Obrazek

Według słownika języka polskiego wygląd to „zespół cech składających się na zewnętrzność czyjąś lub czegoś”. W tym rozumieniu za naszą atrakcyjność odpowiada bardzo wiele czynników. Trudno wymienić je wszystkie, ale na pewno nie możemy zapomnieć o sylwetce, ubiorze, makijażu czy fryzurze. I wcale nie chodzi o samą estetykę. Nasz wygląd to komunikat dla świata. To jak się nosimy, kolor włosów czy zamiłowanie do biżuterii – wiele o nas mówią, często ukazując cechy naszej osobowości (Nasz strój mówi wszystko, Adam Karpiński, wiadomosci24.pl).

Badając tak szeroki temat, warto wybrać sobie jego pewien aspekt i skupić się na konkretnym temacie. Jeśli zajrzycie na Esplorado.pl, nie będziecie mieli problemu ze stworzeniem ankiety i obliczeniem wyników (obliczają się prawie same!). A teraz pora na kilka słów o tym, co już zostało zbadane.

Mamy same dobre wiadomości. Na przestrzeni kilku lat zwiększył się odsetek ankietowanych deklarujących akceptację dla swojego wyglądu (76% Polaków). Co ciekawe, lepiej pod względem wyglądu oceniają siebie osoby o wyższym statusie materialnym. Jednak są i tacy, których własnych wygląd nie zadowala (22%).

Aż 90% Polaków przywiązuje wagę do swojego wyglądu. Nie wierzycie? Sprawdźcie to jeszcze raz za pomocą Esplorado.pl, chociażby wśród swoich bliskich i znajomych. Wyniki są tak wysokie prawdopodobnie dlatego, że nasz wygląd traktujemy jako narzędzie – 72 % z nas uważa, że dbanie o siebie ma znaczenie dla sukcesów osobistych i zawodowych. Nawet większe niż wysportowane ciało (Polak zadbany – troska o sylwetkę i własne ciało, cbos.pl).

Na tym tle interesujący wydaje się fakt, że około 1/3 respondentów deklarujących akceptację swojej aparycji chciałaby coś w niej zmienić. W grupie osób, które zadeklarowały chęć przeprowadzenia zmian w swoim wyglądzie, ponad połowa (57%) chciałaby zrzucić kilka kilogramów. O czym jeszcze marzymy? Chcielibyśmy mieć lepszą figurę, proporcje, lepszą kondycję włosów, skóry twarzy i zębów.

Chętnie zmodyfikowalibyśmy sobie różne części ciała (np. biust, pośladki, brzuch). Jedynie 6 % respondentów marzy o zwiększeniu masy ciała (Jak Cię widzą, tak Cię piszą – Polacy o znaczeniu wyglądu w życiu, cbos.pl).

A jakich zmian pragną Twoi obecni lub potencjalni klienci? Łatwo to sprawdzisz z naszymi ankietami na Esplorado.pl.

Projekt Esplorado.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PO IG Działanie 8.1. „Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak Ty wyglądasz!?
PostNapisane: 2014-12-08, 21:27 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ciekawy projekt. Warto uświadomić sobie kilka istotnych cech swojego wyglądu i przede wszystkim zadbać o siebie. :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak Ty wyglądasz!?
PostNapisane: 2018-11-28, 14:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Gdy się ma na głowie cały dom, rodzinę i do tego pracę, która pochłania wiele godzin to trudno o siebie zadbać. Postanowiłam jednak, że w końcu to zrobię. Wszystkim oznajmiłam, że kupuję wczasy oczyszczające nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze i przez jakiś czas mnie nie będzie :-D Należy mi się coś w końcu od życia i przyda mi się detoks dr Jentschury, trochę aktywności fizycznej oraz sporo relaksu w świecie saun i strefie jacuzzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak Ty wyglądasz!?
PostNapisane: 2019-04-02, 10:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
no ja mam np tatuaż :) i to nie jeden tylko aż 3 :) no co poradze, że lubie tego typu ozdoby :) Tu wiadomo, że kwestia bezpieczenstwa jest najwazniejsza wiec wybor odpowiednio studia jest mega istotne. Ja polecam warszawskie Jah Love Tattoo :) chodzę tam do Kingi bo to specjalistka od kolorowych tatuaży :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO