dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki podkład polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-08, 21:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-07-07, 20:19
Posty:6
Ja polecam AA,fajnie się trzyma,nie uczula i nie zapycha. Czytałam kiedyś,że jeśli chodzi o zadania specjalne to najlepiej się sprawdzają podkłady sceniczne,na blogach kosmetycznych można znaleźć najbardziej polecane


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2017-07-24, 19:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
U mnie fajnie sprawdza się revlon, Do tego dokupiłam puder z Bikora Tokyo i dla mnie to duet idealny!;) Ładnie matuje i taki makijaż długo zostaje na twarzy nawet w te cieplejsze dni!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2017-09-08, 16:18 
U mnie super się sprawdza podkład skin balance od http://pierrerene.com Ładnie wygląda na twarzy, stapia się ze skórą, a co najważniejsze jest kryjący. Zakrywa zaczerwienienia, niedoskonałości twarzy, jakies blizny po trądziku. Jest naprawdę świetny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2017-10-03, 21:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-08, 16:40
Posty:8
Może podkład rozświetlający z Annabelle Minerals. Jest świetny na lato i wiosnę bo dodaje takiego naturalnego zdrowego blasku na skórze. Dodatkowo można fajnie stopniować krycie.https://www.eshopannabelle.com/pl/9-podklady-rozswietlajace


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2017-10-06, 12:07 
U mnie fajnie sprawdza się podklad advanced lift od pierre rene. Nie lubie mocnego krycia, a lekkie rozświetlenie i ten podklad mi to daje. Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkresla suchych skórek, a ładnie wyrównuje koloryt cery. Do tego jakby optycznie napina skórę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2017-10-09, 11:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
U mnie fajnie się spisuje Revlon. Do tego dokupiłam puder Tokyo z Bikora i teraz to duet idealny bez którego nie wyobrażam sobie makijażu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2018-03-23, 11:43 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Mineralny z Annabelle Minerals, delikatny i na pewno z super składem, dla wrażliwej cery będzie idealny.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2018-06-22, 12:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Nigdy nie miałam jakiegoś ulubionego podkładu, ale to do momentu gdy przeczytałam o nich na http://www.e-ciuszki.pl/podklad-kryjacy-przebarwienia/ i wybrałam sobie jeden, teraz bez nie go nigdzie się nie ruszam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2019-07-08, 09:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2019-07-08, 08:39
Posty:47
NARS Sheer Glow, mają jasne odcienie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki podkład polecacie?
PostNapisane: 2019-10-08, 20:38 
Moim ukochanym podkładem od miesięcy jest Liftingujący fluid nawilżający LIFT z linii Make Up Academie Bielendy. Bardzo dobrze wyrównuje przebarwienia na skórze i przykrywa mniejsze i większe niedoskonałości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO