dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-13, 11:49 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Zarówno mężczyźni, inne kobiety jak i my sami widzimy w sobie wiele zalet ale i wad. Jednak nawet nieumalowane czy mając gorszy dzień i tak jesteśmy piekne :) Czasami jednak tego piękna nie widzimy. Ale może jednak warto spojrzeć na siebie inaczej ... co wy na to? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VrWF_myE4nI


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-15, 13:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
Ciężko czuć się piękną w czasach gdy wszyscy wymagają od nas żebyśmy były idealne :/
To jakaś kampania społeczna? Reklama? Nie widziałam tego wcześniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-15, 13:53 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Piękne, wzruszające, zmuszające by zatrzymać się chwilę, spojrzeć na siebie i pomyśleć... :)
Dove zawsze pokazuje tę piękną stronę kobiety, ale tym razem naprawdę mnie zaskoczyli. Świetne!

@summer - nie powinnyśmy koncentrować się na tym, czego wymagają inni. Nigdy nie będziemy piękne, jeśli same w sobie tego piękna nie znajdziemy i nie pokochamy...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-15, 19:47 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
summer napisał(a):
Ciężko czuć się piękną w czasach gdy wszyscy wymagają od nas żebyśmy były idealne :/ To jakaś kampania społeczna? Reklama? Nie widziałam tego wcześniej


To kampania która ma nam pokazać, że wiele jest w nas piękna tylko nie zawsze je widzimy. Może właśnie dlatego, że nie ma ideałów, a my dążymy do ... no właśnie nie wiem do czego. Zobacz jak na filmie łatwo było znaleźć piekno w innych, a w sobie już dużo trudniej. Zastanawiałaś się co byś odpowiedziała mając mówić o mamie czy koleżance, a co kiedy ktoś zapytałby o Ciebie? Ja własnie takie myśli miałam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-27, 12:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
Greenka napisał(a):
summer napisał(a):
Ciężko czuć się piękną w czasach gdy wszyscy wymagają od nas żebyśmy były idealne :/ To jakaś kampania społeczna? Reklama? Nie widziałam tego wcześniej


To kampania która ma nam pokazać, że wiele jest w nas piękna tylko nie zawsze je widzimy. Może właśnie dlatego, że nie ma ideałów, a my dążymy do ... no właśnie nie wiem do czego. Zobacz jak na filmie łatwo było znaleźć piekno w innych, a w sobie już dużo trudniej. Zastanawiałaś się co byś odpowiedziała mając mówić o mamie czy koleżance, a co kiedy ktoś zapytałby o Ciebie? Ja własnie takie myśli miałam.


Podejrzewam, że zachowałabym się dokładnie tak jak kobiety z filmu.. To oczywiste, że w sobie widzimy zawsze same wady, a jak mówisz że akceptujesz siebie i uważasz się za piękną/ładną/zgrabną, to otoczenie traktuje Cię jak zarozumiałą i zadufaną laskę :/ Tutaj przydałaby się również zmiana w myśleniu naszego otoczenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-27, 17:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Wiecie co, obejrzałam i się prawie poryczałam. Ten filmik jest tak prawdziwy, że chyba każda z nas mogłaby odtworzyć rozmowy z koleżankami. Daje do myślenia i to bardzo, chyba czas zacząć dostrzegać w sobie więcej pozytywnych, niż negatywnych cech. Pokażę go moim przyjaciółkom, ciekawe czy ich reakcja będzie taka jak moja. Dobra robota Dove, zdecydowanie mają u mnie dużego plusa. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2016-06-29, 13:35 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Moje zareagowały właśnie bardzo podobnie. :) Wniosek jest jeden - KOCHAJMY SIEBIE, DZIEWCZYNY! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jesteśmy piękne - co lubimy w sobie?
PostNapisane: 2017-07-05, 23:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ja w sobie lubię oczy i włosy :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO