dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

kolor ścian a meble
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-08, 10:14 
Lubię oryginalny styl mebli. Lubię się zainspirować inaczej niż wszyscy. Zastanawiam się jakby do tych mebli: https://milemaison.pl/seria-adesso pasował czerwony kolor scian? Mam ochotę właśnie na takie szaleństwo z kolorami. Powiedzcie co sądzicie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2017-11-28, 20:46 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Czerwony to bardzo odważny kolor, zwłaszcza jeśli chodzi o ściany. Ja bym do niego dobrała jasne meble w stylu skandynawskim. Znajdziesz takie na Mebel-Partner.pl :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2017-12-19, 13:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Polecam białe meble i szare albo ciemno brązowe ściany. Mega mi się to podoba, mam salon w takim klimacie i powiem wam, że każdy gość się nim zachwyca. Moja siostra zrobiła sobie pomarańczowe ściany na korytarzu i teraz żałuje, a chciała tylko ocieplić wnętrze, to tak na marginesie odnośnie odważnych kolorów. Trzeba być ich pewnym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2018-03-15, 22:18 
Jeśli podoba ci się czerwony kolor to bym się nie ograniczała :) Co powiesz na odcień Wino z Cordoby albo Malinową Grenadę z palety duluxa kolory świata? Cudne kolorki :)

pre_Natalia napisał(a):
odnośnie odważnych kolorów trzeba być ich pewnym.

a to nie problem, zawsze można sobie zamówić tester i zobaczyć jak na żywo kolor wygląda, przyzwyczaić się do niego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2018-03-16, 16:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Ja np mam czerwony kolor ścian,tzn ,mam dwie czerwone,dwie białe ,zresztą to wszystko zależy od nas samych ,bo to my mieszkamy w tym mieszkaniu i to nam ściany mają się podobać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2018-04-08, 12:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
Ja mam jasne, pastelowe sciany i do tego meble https://www.agatameble.pl/calaluna i moim zdaniem wyglada to bardzo przyjemnie. Wnetrze jest cieple, takie domowe :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2018-04-10, 12:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-03-20, 13:20
Posty:6
Ja mam właśnie podobny gust i podobnie zrobiłam w swoim mieszkaniu. Pastele bardzo dla mnie się podobają i można dobrać ciekawe do nich meble. Teraz chcę zmienić kolejny pokój ale tam chcę zastosować trochę żywsze kolory.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2018-04-25, 14:22 
ja wole raczej minimalistyczny styl :) białe ściany, fajne meble kupione na homedome.pl i wygląda to super :D dużo przestrzeni i świeżości ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2019-03-04, 21:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-04, 18:55
Posty:16
Najlepsze meble dopasowane do koloru ścian znajdziesz https://www.edinos.pl/daleszyce Konkretne. Solidne i najlepszej jakości.

_________________
Hejka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kolor ścian a meble
PostNapisane: 2019-04-09, 18:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
ja mam białe i jasno szare ściany niemal w całym mieszkaniu. Uwielbiam syl skandynawski :) nawet meble kupowałam takie, by idealnie wpasowały się w całość. U producenta George Azzar mają takie :) Super jakość, nawet producent daje na nie 100 lat gwarancji :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO