dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-26, 13:58 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
DorotaK napisał(a):
samba_mamba napisał(a):
Kupiłam z ciekawości, bo dziewczyny zachwalały, a mnie się skończył krem na noc. Idealia Skin Sleep to regenerujący balsam na noc. Ma leciutką konsystencję, jest niesamowicie wydajny i bardzo szybko się wchłania. Wiele osób zachwyca się zapachem i przyznam szczerze, że rzeczywiście jest super. Ale ważniejsze jest to, że skóra jest po tym balsamie bardzo, bardzo przyjemna w dotyku, a rano wypoczęta i gotowa na kolejny dzień. Naprawdę z czystym sumieniem dodaję tę krótką recenzję i bardzo mocno polecam. :)

Czy to jest ten słynny balsam w zelu? nie jest jakis klejący?


Nie jest - wchłania się błyskawicznie, a buzia jest fajnie nawilżona. Bardzo jestem z niego zadowolona. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-27, 14:31 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
No ja to na razie mam małe zmarszczki ale i tak nie za fajnie to wygląda a jeszcze jak robię na nocki i jestem wykończona to rano jak wstaje to nie mogę na siebie patrzeć:( a gdzie najlepiej mogłabym go kupic??? W drogerii dostane?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-28, 11:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ja mogę polecić jedwab do ciała
Ten:
Obrazek

Szybko się wchłania, przyjemnie nawilża skórę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-28, 16:34 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
gadula napisał(a):
No ja to na razie mam małe zmarszczki ale i tak nie za fajnie to wygląda a jeszcze jak robię na nocki i jestem wykończona to rano jak wstaje to nie mogę na siebie patrzeć:( a gdzie najlepiej mogłabym go kupic??? W drogerii dostane?


w aptece:) polecam wypróbować darmowe próbki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-28, 22:02 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
a te darmowe próbki to też w aptece???? Normalnie mam się zapytać czy są darmowe próbki??? Nie wiem bo nigdy tak nie brałam:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-30, 02:11 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
samba_mamba napisał(a):
DorotaK napisał(a):
samba_mamba napisał(a):
Kupiłam z ciekawości, bo dziewczyny zachwalały, a mnie się skończył krem na noc. Idealia Skin Sleep to regenerujący balsam na noc. Ma leciutką konsystencję, jest niesamowicie wydajny i bardzo szybko się wchłania. Wiele osób zachwyca się zapachem i przyznam szczerze, że rzeczywiście jest super. Ale ważniejsze jest to, że skóra jest po tym balsamie bardzo, bardzo przyjemna w dotyku, a rano wypoczęta i gotowa na kolejny dzień. Naprawdę z czystym sumieniem dodaję tę krótką recenzję i bardzo mocno polecam. :)

Czy to jest ten słynny balsam w zelu? nie jest jakis klejący?


Nie jest - wchłania się błyskawicznie, a buzia jest fajnie nawilżona. Bardzo jestem z niego zadowolona. :)



Dziewczyny a czy można dostać próbki, może na stronie vichy bo pytałam o nie w aptekach ale już nie maja :-( Warto byłoby najpierw przekonac się samej czy nadaja sie do mojej twarzy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-30, 13:00 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-07-20, 10:42
Posty:14
świetny temat! :-D
jeden z produktów, którego używam od kilku lat bez przerwy to
Ziaja Med Kuracja Antybakteryjna - Żel myjący

Ogólnie to tak, żel nie pozbywa się w magiczny sposób wszystkich pryszczy, ale zdecydowanie nam pomaga w tej walce. Gdy odstawiłam go na jakiś czas, na mojej twarzy miałam wysyp jak za czasów podstawówki, coś okropnego.
Jest bardzo delikatny, bezzapachowy, nie uczula, raczej mało się pieni. Super, że jest w opakowaniu z pompką.
Na mojej twarzy robi taki delikatny efekt ściągnięcia, przez co czuję, że jest ona bardzo czysta.
Podsumowując - jak najbardziej polecam!Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-30, 22:41 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Tranquill napisał(a):
Dziewczyny a czy można dostać próbki, może na stronie vichy bo pytałam o nie w aptekach ale już nie maja :-( Warto byłoby najpierw przekonac się samej czy nadaja sie do mojej twarzy?

Nie wiem czy jeszcze mają, ale zerknij na stronie, ja zamówiłam i kilka dni temu dostałam 3 próbki + jedna na dzień i kartę lojalnościową.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-30, 23:43 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A długo czekałaś? I co to za karta jest? Chętnie zamówię próbki dla mamy. :) Spodobało jej się po jednej próbie mojego. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2015-07-31, 14:56 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Nieco ponad tydzień.
Karta taka, że przy zakupie 4 kremów, piąty dostanę w prezencie. W moim przypadku nie będzie to problemem, bo dwa paragony już mam, jeszcze dwa mi brakują.
Obrazek
jakość słaba, bo zdjęcie robiłam dla siostry, a nie do upubliczniania na forum, ale chyba widać ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO