dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: krem do rąk
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-01-03, 19:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
JAPAN BEAUTY Japoński krem do rąk z jaśminem i sake bardzo fajnie się sprawdza na łapkach. Bielenda kolejny już raz udowodniła mi, że potrafi zrobić doskonały kosmetyk <3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2020-04-24, 14:55 
Po zimie dłonie często są bardzo przesuszone. Kremy trzeba stosować, ale cudów to one nie zdziałają. Ja zdecydowałam się na zabieg z produktem Restylane Skinboosters. Dał super efekt. Skóra na dłoniach jest znacznie mniej szorstka i bardziej napięta. Ogromna różnica na plus.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2020-04-29, 20:27 
Mój ulubiony to krem do rąk i paznokci ANX Total Repair. Dogłębnie nawilża i regeneruje. Poradził sobi etakże z moją zszarganą skórą po płynach antybakteryjnych, takze wielki szacun.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2020-11-01, 17:50 
Stosuję na co dzień krem Dermaveel z apteki. Jesienią i zimą moja skóra jest wiecznie przesuszona i pęka, a później nie chce się goić. Odkąd zaczęłam smarować ręcę tym kremem to nie wiem co to spękana skóra i ból.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2021-02-21, 19:20 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja używam kremu z NovaClear, tez jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra nie pęka mimo zima i mimo ciągłego używania środków dezynfekujących.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2021-02-22, 00:05 
Polecam krem z NovaClear :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2021-02-23, 22:01 
Krem z NovaClear fajnie się sprawdza, nawilża i jest dobrze wydajny :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: krem do rąk
PostNapisane: 2021-04-24, 21:38 
Jako kremu do rąk używam dexerylu. Mam suchą skórę, a dłonie doświadczają tego szczególnie mocno. Moja praca również sprzyja temu. Odkąd mam dexeryl problem staje się coraz mniejszy. Dłonie są lepiej nawilżone i odżywione, nie mam uczucia szorstkości ani podrażnienia. Stosuję kilka razy dziennie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO