dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Krem na zmarszczki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-23, 11:52 
Kremy powodują mało widoczne efekty.
Skuteczniejsze są zabiegi jak np http://arkadia-opole.pl/zabiegi-laserowe/fotoodmladzanie.html
A jeśli będzie Ci mało to zawsze możesz dołożyć coś mocniejszego.
Ja zadowalające efekty widziałam po samym fotoodmładzaniu :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-03-23, 17:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja jestem zaczwycona wiesiołkiem bo ładnie pielegnuje moją cerę, ostatnio kupiłam go w kremie do twarzy, kupiłam SPAM


Ostatnio edytowano 2016-03-31, 19:09 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-07-02, 20:44 
jak mama przechodzi menopauzę to trzeba uważać bo jednego dnia z kremu na zmarszczki się ucieszy a drugiego obrazi, ja ostatnio mojej kupowałam kosz prezentowy z koszeniekosze i bardzo jej się podobało- fajnymi słodkościami zawsze można kobietę obłaskawić jednak :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-12-08, 10:45 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Jest taki fajny kremik nawadniający z dermedic Hydrain3 fajnie redukuje ilość oraz głębokość zmarszczek mimicznych i statycznych, moja mama go ma i używa już jakiś czas, chwali sobie.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-12-14, 14:27 
Moja mama od dawna używa Ekstrakt z JAGÓD GOJI - poprawa owalu twarzy kupuje w sekretypiekna.pl gdzie jest najlepsza cena, Ten ekstrakt poprawia owal twarzy i ma bardzo dobre działanie przeciwzmarszczkowe, dodatkowo też ujednolica koloryt skóry no i to za jaki moja mama efekt go ceni- działa odmładzająco!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-12-27, 15:23 
Kremem niestety żadnych zmarszczek nie zlikwidujemy. Jeżeli pojawia sie już nam głębokie zmarszczki, to trzeba je wypełnić. Ja robiłam taki zabieg u doktora Ordynowskiego w gabinecie Dermedika w Krakowie. Od razu odjęło mi lat, a koleżanki są tak zachwycone, że też pójdą sobie zrobić taki zabieg.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2016-12-28, 15:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
JustAgatka napisał(a):
Jest taki fajny kremik nawadniający z dermedic Hydrain3 fajnie redukuje ilość oraz głębokość zmarszczek mimicznych i statycznych, moja mama go ma i używa już jakiś czas, chwali sobie.

Też go mam. Jest super!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2017-01-17, 11:03 
Ja oczywiście stosuję codziennie krem przeciwzmarszczkowy, ale w pewnym wieku nie da się uniknąć widocznych zmian na skórze. Dlatego zaczęłam rownież chodzić na różne zabiegi odmładzające. Ostatnio byłam na wypełnianiu zmarszczek w dermedika w krakowie. Powiem Wam, że efekt jest świetny. Nawet się nie spodziewałam, że tak dobrze będę wyglądać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2017-05-14, 11:09 
No bo zmarszczek nie da sie uniknąć, ale można z nimi walczyć. Stosując kremy przeciwzmarszczkowe i poddając się rożnym zabiegom. Ja na przykład prewencyjnie robię robię mezoterapię igłową w gabinecie dermedika w krakowie. Chodzę na taki zabieg co pół roku i jestem strasznie zadowolona. Skóra utrzymuje się w świetnej kondycji i nawilżeniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Krem na zmarszczki
PostNapisane: 2020-01-02, 16:04 
Mój ukochany produkt przeciwzmarszczkowy to Liftingujący ekspresowy korektor zmarszczek Lift Bielendy. Widzę po nim naprawdę bardzo dobre efekty. Wypełnia zmarszczki, a w przypadku świeżych, przy szybkiej reakcji jest w stanie zniwelować je całkowicie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO