dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

kurs makijażu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-04, 13:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-02-04, 12:42
Posty:5
zawsze chcialam sie na taki zapisać... znalazłam bardzo ciekawą firmę, która zajmuje się tego typu usługami np. www.siluete.pl ... ale jestem z Krakowa i szukam dalej... czy ktoś moze mi polecić sprawdzona firmę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2010-07-18, 17:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
jeżeli chodzi o tego typu kursy to najwięcej dobrego słyszałam o pro-activ, co prawda działają w Warszawie, ale można się z nimi umówić na indywidualne kursy i wtedy przyjadą do Twojego miasta, co najważniejsze..po ukończeniu takiego kursu dostajesz dyplom, a nie tylko zaświadczenie, a do tego dzięki nim możesz odbyć praktyki, także przy okazji nabierzesz trochę doświadczenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2010-08-20, 16:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Kursy klasycznego makijażu nie są już jakoś szczególnie oblegane. Lepiej pomyśleć o jakimś szkoleniu na lingwistkę, tak naprawdę to mało , która potrafi zrobić dobry makijaż permanentny. Nie wiem ile takie szkolenie może kosztować ale na pewno organizuje je Centrum Szkoleń New Look i dostaje się po nim certyfikat


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

kurs z makijażu
PostNapisane: 2010-10-11, 10:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności związane z wizażem. Szukam dobrego kursu, który pozwoli mi na zdobycie cennych umiejętności oraz będę miała jakieś dokumenty, które pozwolą mi wykonywać odpłatnie tego rodzaju rzeczy. Macie jakieś doświadczenia z takimi szkoleniami, warto?

Temat taki już istnieje, więc przeniosłam go // misia24


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs z makijażu
PostNapisane: 2010-10-11, 14:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Bez obrazy ale zanim założysz wątek to może przeszukaj forum, co? Były już problemy tego typu:) Generalnie z mojego doświadczenia wynika,ze warto zainwestować w kurs z makijażu pernamentnego( informacje możesz znaleźć na permanentny.com), bo bardzo wiele kobiet się na coś takiego decyduje więc jeśli będziesz dobra to będziesz miała klientki.sam kurs przeważnie składa się z dwóch części- teoretycznej i praktycznej podczas której uczysz się wykonywać makijaż.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2012-02-10, 19:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Dziewczyny! Chcę zapisać się na kurs makijażu podstawowy w szkole Kozłowska Visage. Będzie zaczynał się teraz niedługo, bo 15-18 lutego w WAwie oczywiscie:). Czy slyszalyscie cos dobrego lub zlego o tej szkole? Ja na razie slysze same pozytywy, wiec mam nadzieje ze tak juz zostanie bo jutro ide wplacic pieniadze;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2012-02-26, 19:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Kurcze.. a moze znacie w ogole jakies szkoly w wawie? Zroilam nawet nowy watek z tym tematem, ale nikt nic nie odpowiada.. a na ten kurs szkoly VISAGEsie w koncu nie zapisalam, ale w marcu tez bedzie kurs wiec jeszcze sei wstrzymuje.:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2012-07-09, 12:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-09, 12:07
Posty:3
Tez mam zamiar zapisac sie na kurs makijazu ,ale nie wiem gdzie . W jakich cenach jest


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2012-07-14, 15:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Polecam kurs makijażu TAFFY - z tym, że to makijaż permanentny. Firma Szwedo Group z Prudnika. Efekty rewelacyjne, można nieźle zarobić mając salon z tym makijażem, szczególnie w miastach mniejszych, gdzie będzie to nowością, bo w WWA, itp. króluje chyba linear czy jakoś tak.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kurs makijażu
PostNapisane: 2012-07-19, 21:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-19, 21:04
Posty:3
Czy po takim kursie makijażu można znalesc pracę ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO