dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Łamliwe paznokcie..
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-30, 21:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
Phenomel Oil z Jessiki bardzo dobrze wzmacnia płytke paznokcia. To takie moje osobiste spostrzeżenie, bo teoretycznie jest raczej do skórek (na które też oczywiście działa ;) )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2011-12-13, 15:20 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
mają tez odżywki typowe do paznokci, kremy itd... ogólnie lubię ich produkty, są skuteczne i obłędnie pachną :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-01-02, 21:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-02, 21:14
Posty:5
Moi drodzy, jeśli czujecie, że uwodzenie i flirtowanie nie są waszą mocną stroną możecie skorzystać z porad specjalistów i zapisać się na kurs z zakresu uwodzenia. Ja byłam na takim kursie w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego i jestem mile zaskoczona efektami kursu. Na początku sceptycznie podchodziłam do pomysłów takiego typu, ale po kursie Alpha Female całkowicie zmieniłam podejście ;) po kursie jestem znacznie bardziej pewna siebie i otwarta w stosunku do mężczyzn, dzięki czemu z łatwością mogę nawiązać z nimi kontakt :) szczerze polecam http://www.wyzszaszkolauwodzenia.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-01-04, 08:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
moze powinnas równiez wzbogacic swoją dietę?
paznokciom brakuje m.in magnezu. czyli musisz wcinac nieoczyszczone ziarnach zbóż, produktach mlecznych, a także zielonych liściach roślin. Jego źródłem jest też czekolada. Przydadzą się im także produkty bogate w cynk. Jego dobrym źródłem są ryby oraz owoce morza, kiełki soi, pestki dyni i słonecznika. Kruchość paznokci może też być spowodowana niedoborem krzemu. Znajduje się o­n w wodzie, w marchewce, pietruszce, burakach i w produktach zbożowych.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-03-27, 18:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-27, 17:22
Posty:8
Paznokcie należy pielęgnować nie tylko z zewnątrz, ale przede wszystkim od \"wewnątrz\". Zwłaszcza po zimie kiedy płytka jest przesuszona i osłabiona ubogą dietą. Warto sięgnąć po suplement diety stworzony dla poprawy kondycji paznokci. Najbogatszym a przez co jednym z najpopularniejszych jest Ha-Pantoten Optimum. Którego jedna tabletka dziennie pokrywa zapotrzebowanie na składniki wzmacniające paznokcie skórę oraz włosy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-04-06, 13:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Pan Ekspert to pewnie tylko tabletki je. Od wewnątrz możesz też dostarczać przez odpowiednią dietę a nie przez tabletki. Na zadziorki, łamliwe paznokcie to olejek rycynowe, jak ci się nie chce robić masek z niego to kup sobie krem z nim z hand Care. Ale najważniejsze to zoptymalizowana dieta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-04-16, 13:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-27, 17:22
Posty:8
Nie zaprzeczę, że odpowiednio zbilansowana dieta powinna dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jednak w naszej strefie klimatycznej, gdzie przez prawie pół roku nie ma dostępu do lokalnych świezych warzyw i owoców. A o wartości tych ogólno dostępnych lepiej nie dyskutować. Trudno zapewnić organizmowi wszystkiego co jest mu potrzebna. Dlatego czasem mimo wszystko roztropnie jest sięgnąć po suplementy diety. A skoro już łykać to taki preparat aby był skuteczny. A taki bez wątpienia jest Ha-Pantoten Optimum.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Łamliwe paznokcie..
PostNapisane: 2012-04-26, 20:51 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
ja wolę coś do picia... łykanie tabletek to dla mnie najgorsza kara ;)
piję plusssza lady, jakoś łatwiej mi przyjąć suplementy w takiej płynnej formie, zwłaszcza, że w smaku są całkiem dobre, niż łykać nawet najmniejsze pigułki/kapsułki/tabletki

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO