dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: maseczki do twarzy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-02, 08:46 
Ja bardzo lubię maseczki algowe z botame, takie peel-off. Do kupienia w aptekach doz. Bardzo dobre i wydajne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: maseczki do twarzy
PostNapisane: 2019-09-02, 22:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Bardzo dobrą maseczką jest nawilżająco-detoksykująca maseczka od Bielendy z serii cannabidiol z ekstraktem z konopii siewnych. Dobrze łagodzi podraźnienia i dogłębnie nawilża skórę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: maseczki do twarzy
PostNapisane: 2019-10-08, 00:52 
Uwielbiam maskę, która odblokowuje pory i idealnie oczyszcza. Mówię o Masce PEEL-OFF Zielona Herbata Bielendy. Jest skuteczna, ale nie podrażnia skóry twarzy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: maseczki do twarzy
PostNapisane: 2020-03-28, 20:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Bardzo fajną sobie zaaplikowałam ostatnio z serii wegan musli. Nie muszę mówić, że jest przyjazna dla wegan na co wskazuje nazwa, ale co ważniejsze mega dobrze oczyszcza i nawilża skórę. Osobiście byłam zaskoczona połączeniem owsa, pszenicy i siemienia lnianego, ale działa super na buzie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: maseczki do twarzy
PostNapisane: 2020-04-29, 20:34 
Maseczkę JApan Bielendy takż granatową kupiłam jakiś czas temu na promkach w drogerii. Skusiła mnie oczywiście jej cena i świetny, błyszczący kolor saszetki p.s.jestem sroką :O Jest to bardzo, ale to bardzo dobry produkt. Już po kilku użyciach odratowała moją przesuszoną skórę twarzyOd tamtej pory stosuję ją raz na 1/2 tygodnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO