dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nawilżanie ciała
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-19, 14:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 12:44
Posty:32
Ja stosuję nawilżające mydła w płynie od yves Rocher lub żele do ciała, a do twarzy specjalne żele. Oczywiście balsam po kąpieli. Skóra jest delikatna i pachnąca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2014-01-03, 01:43 
u mnie ostatnio hitem jest silnie nawilżające serum clochee. produkt naturalny a za to nawilża i uelastycznia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2014-01-10, 15:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-14, 19:32
Posty:4
Lokalizacja: Warszawa
A gdzie te serum clochee można kupić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2014-01-21, 23:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Jeśli chodzi o nawilżanie, to u mnie zdecydowanym numerem jeden jest masło regenerujące do ciała Phenome. Ma bogatą, gęstą konsystencję i fantastycznie radzi sobie nawet z bardzo suchą skórą, a jak tylko przychodzi zima, od razu mam problem z przesuszaniem. Dużym plusem tego masełka jest jego naturalny skład, bez silikonów, syntetyków i parabenów. Zawiera za to wody i ekstrakty roślinne oraz oleje organiczne. Skóra jest po nim miło nawilżona i delikatna w dotyku, a do tego na długo po nałożeniu prześlicznie pachnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2017-07-24, 19:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ostatnio bardzo zaplusował u mnie kolejny kosmetyk z Resibo- odżywczy balsam do ciała. Nawilża i nadaje przyjemnej gładkości. Zostawia cerę ładnie pachnącą. A co ważniejsze zrobiony z naturalnych składników i bardzo estetycznie zapakowany;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2017-07-27, 09:47 
U mnie do nawilżania ciała bardzo fajnie sprawdza się mleczko z miodem i woskiem pszczelim https://lyson.com.pl/kosmetyki/1990-mleczko-do-ciala-z-miodem-i-woskiem-200ml-2059766025053.html świetnie nawilża skórę, natłuszcza. zauważyłam, że skóra jest bardzo miękka po zastosowaniu tego mleczka. No i bardzo ładnie pachnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2017-07-31, 22:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
ja muszę wrócić, ze po kąpieli, na lekko rozgrzane i wilgotne ciało wmasować olejki, powinno mi pomóc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2018-01-17, 18:28 
Dokładnie tak, też zawsze po kąpieli używam olejków w kremie bielendy, są bardzo dobre, ślicznie pachną i doskonale nawilżają skórę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2018-01-23, 16:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Ja lubię balsamy o delikatnej konsystencji, ale niedawno przestawiłam się na olej kokosowy. Zauważyłam, że w okresie zimowym świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Zimą pielęgnacja musi być trochę inna i uważam,że ten sposób się sprawdza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nawilżanie ciała
PostNapisane: 2019-11-28, 10:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-17, 16:07
Posty:28
A próbowaliście może naturalnych balsamów do nawilżania ciała? Ja bardzo lubię aloesowy dostępny w sklepie https://unicornbeauty.com.pl/. Już 2 raz go zamawiam i na pewno nie ostatni


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO