dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

odżywki wspomagające odchudzanie, działają?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-24, 09:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
hej dziewczyny,mam takie pytanko, wy się pewnie będziecie na tym znały;) chce trochę schudnać i znalazłem one coś pomagają czy średnio?!


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:46 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 17:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-24, 18:36
Posty:12
same tabletki nie pomoga zreszta jak wszystko trzeba do tego kontrolowac swoja diete i troszke ruchu wtedy napewno koga przyspieszyc ale najlepiej i najbezpieczniej jesli juz jak chcesz cos lykac to starac sie brac tabletki z l-karnityna, cla one wspomagaja napewno odchudzanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 20:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Zgadzam się z cmielka - same tabletki, suplementy nie zdziałają cudów, ale np. chrom calivita w połączeniu z 3-4krotnym bieganiem w tygodniu, racjonalną dietą, zerowymi dawkami słodyczy i oczywiście 1-2litrami wody niegazowanej dziennie, naprawdę potrafią zdziałać cuda :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 21:47 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
3wishes napisał(a):
Zgadzam się z cmielka - same tabletki, suplementy nie zdziałają cudów, ale np. chrom calivita w połączeniu z 3-4krotnym bieganiem w tygodniu, racjonalną dietą, zerowymi dawkami słodyczy i oczywiście 1-2litrami wody niegazowanej dziennie, naprawdę potrafią zdziałać cuda :)


Cudownie niszczą nerki, wątrobę, upośledzają czynność ośrodkowego układu nerwowego, a także są wspaniałym placebo dla ludzi, którzy mają za dużo czasu by rozmyślać o swoim wyglądzie i za dużo pieniędzy, by wydawać na bzdury.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 11:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
To jedno wielkie nieporozumienie! Dawki chromu (w formie tzw GTF-ów) o jakich tu piszecie ( 1 , 2 tabletki) nie wykazuje żadnej toksyczności i są bardzo potrzebny organizmowi. Popieram gorąco każdą formę dbania -nie ważne co niektórzy o tym sądzą! Tak trzymać dziewczyny.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 23:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Nieporozumieniem jest zażywanie jakichkolwiek preparatów nieprzepisanych przez lekarza. Chrom znajdziesz w jabłkach, kaszach i wołowinie. Najczęściej nie trzeba dodatkowo spożywać mikro- i makroelementów pod postacią "suplementów", jeżeli odżywia się w sposób racjonalny. Nasz organizm jest tak wspaniale zaprojektowany, że w przypadku gdy brakuje jakieś elementu w diecie, sygnalizuje to nam. Np. poprzez usilne pragnienie zjedzenia konkretnego produktu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-21, 00:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Te wszystkie "cud-tabletki" i inne preparaty to jeden wielki pic na wodę. Szkoda na nie kasy.
Koncerny zbijają na naiwności ludzi fortunę (jak wiadomo, tonący chwyta się brzytwy)

Jedyny skuteczny sposób na schudnięcie to racjonalna dieta + ruch.
Ja kilka lat temu schudłam w ten sposób ok. 15 kg, a "nową" wagę utrzymuje bez problemu do dziś. Potrzeba tylko trochę cierpliwości i wytrwałości, aby schudnąć.
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 15:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Tego typu odżywki są wg mnie tylko wymówką dla tych, którzy chcą schudnąć, ale bez wysiłku. To nie są cuda, trochę poprawiają przemianę materii, ale bez ruchu, sportu i diety niczego nie wskórasz. No chyba, że będziesz łykał tylko ten proszek i niczego nie jadł;) Poza tym rację mają forumowicze - takie specyfiki strasznie niszczą wątrobę, także ja bym się wstrzymała przez ich używaniem, trzeba wiele poczytać o nich,zanim zaczniesz stosować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 09:08 
Hejka! :) mam pytanko dotyczące włosów : czy to prawda że jeśli stosuje się za dużo odżywek nawilżających to włosy się niszczą??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 15:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 16:19
Posty:13
Kiedyś, jak się odchudzałam to używałam tabletek

pzdr!
mediamaniac


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:04 przez mediamaniac, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO