dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ogród marzeń
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-08, 10:09 
Kochane jaki powinien być wasz ogród marzeń? Ja myślę o swoim i nie wiem nie mam pmysłu i chyba skorzystam z profesjonalnej firmy ogrodexpert.pl, by mi coś fajnie doradziła. Bo sama nie bardzo wiem co i jak!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ogród marzeń
PostNapisane: 2018-01-13, 16:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
U mnie bylo odwrotnie. Marzylam o wlasnym ogrodzie chyb aod dziecinstwa. Fakt... przez ten czas co chwile zmienialam koncepcje, ale ostateczna byla calkiem swieza pod katem nowoczesnych realizacji ;p Kilka lat temu odwiedzalismy z mezem znajomych w prowansji. Zakochalam sie w ich ogrodzie, ktory naprawde zrobiony byl bardzo ekonomicznym kosztem! Meble mieli zrobione z palet tak jak skrzyneczki na kwiaty i plotek ogrodowy... calosc pomalowana w pieknym fioletowym kolorze. Zrobilismy podobna aranzacje ale w stylu skandynawskim. Palety zamowilismy z pakobud.com.pl a realizacje zlecilismy znajomemu stolarzowi. Kolor jak przystalo na skandynawie szarosci z biela - wyszlo cudownie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród marzeń
PostNapisane: 2018-06-08, 15:29 
Jak już od razu projektujesz ogród warto pomyśleć nad instalacjami takimi energooszczędnymi dla Twojego domu, to czasami jest bardzo potrzebne. Ja jak budowałam dom to od razu miałam w myśli różne instalacje, no i zrobilam taką: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne jest genialna. Mamy duże oszczędnosci.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ogród marzeń
PostNapisane: 2018-07-30, 21:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to ja mogę polecić pewną firmę - http://polskiogrod.pl/oferta/pielegnacja-ogrodow/. Sama korzystałam z ich usług, kiedy projektowałam przestrzeń koło swojego domu. Zaoszczędziłam naprawdę sporo czasu i pracy, bo w sumie mało się znam na roślinach i musiałabym bardzo dużo się w tym temacie podszkolić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród marzeń
PostNapisane: 2019-08-02, 09:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Jeśli chodzi o wymarzone meble do ogrodu znajdziesz w https://www.edinos.pl/modliborzyce Solidne. Sprawdzone. Profesjonalne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO