dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-08-04, 08:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Wyglądają jakby się kąpali w balsamie brązującym :D

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-04, 22:01 
ja chodzę po słońcu i się naturalnie opalam , bez kremów, jak widzę dziewczynę spieczoną lub mocno opaloną to już mi się podnosi ( na rzyganie) i z taką to było by mi wstyd się pokazać. Żadna przesada nie jest dobra - jak przesadzi się z opalaniem to można spodziewać się raka skóry ew poważnych powikłań.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-03, 10:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
fajne sa te kremy brazujace. sama stosuje zzeby plackiem nie lezec i zima miec ladny kolor bo solarium nie uznaje.jest niezdrowe. aostatnio moja siostra kupila w aptece takie tabletki z karotenem na opalenizne i tez dobre. ale wiadomo po tym sie jest lekko opalonym a nie jakas czekolada.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-08, 13:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-08, 12:13
Posty:9
Lokalizacja: Radziejowice
Chyba wszystko trzeba po prostu dozować sobie w rozsądnych ilościach - balsamy opalające i słońce. Ale oliwki dla dzieci nie polecam - żadnej ochrony, można się przy tym usmażyć jak mięsko na patelni.

_________________
Afrodyta


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2010-09-04, 19:25 
Jeśli opalanie to tylko z kremami z filtrem. Chronią przed poparzeniami. Uzywam zawsze kiedy sie opalam, a na twarz stosuje specjalny z jeszcze wyższym filtrem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2010-09-12, 16:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Też dbam o skóre podczas opalania, tym bardziej ze mam wrażliwa cerę naczynkową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2011-08-11, 00:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
A co stosujecie po opalaniu? Macie coś sprawdzonego? Bo na poparzenia to wiadomo- panthenol to podstawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2022-07-09, 12:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Dbam o swoją skórę zanim jeszcze rozpocznie się lato i stosuję Melanotan, pomaga mi osiągnąć już lekką opaleniznę po kilku zastosowaniach i dzięki temu moja skóra nie ulega aż takim poparzeniom. Bardzo polecam produkt, a jeśli ktoś chce sobie o nim poczytać więcej to odsyłam do strony www.melanotan.biz


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2022-07-22, 11:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Lubię być opalona, ale nie lubię się opalać, dlatego szukałam na to jakiegoś rozwiązania. Znajoma poleciała mi Melanotan Później na jakimś forum znalazłam link https://melanotan.biz/ pod którym można dokładnie zapoznać się w jaki sposób Melanotan powoduje powstanie opalenizny. Zaciekawiło mnie to i postanowiłam spróbować. Kupiłam i nie żałuję. Już od trzeciej ampułki widać było, że skóra znacznie zmieniła swój odcień na czym mi ogromnie zależało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opalanie
PostNapisane: 2023-05-14, 14:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:113
Bardzo lubię się opalać i często mi tego brakuje na przykład zimą, dlatego stosuję melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu mam opaleniznę na cały rok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO