dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Paznokcie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-24, 17:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-06-24, 16:03
Posty:8
Ja od dłuższego czasu jestem wierna manicure hybrydowemu, dzięki czemu mam spokój z panzkociami nawet na miesiąc! Uzywam lakierów Makear, które są bardzo trwałe, mają świetną jakość i krycie! Jeśli chodzi o kolory to z racji zawodu, najczęściej wybieram nude i czerwienie, ale na szczęście Makear ma przeogromny wybór najrózniejszych odcieni tych kolorków!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-06-26, 18:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
tez mam kilka lakierów z makear, ale ja sama robie hybrydę w domu, bardzo trwałe są :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-09-14, 08:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Makear i ja lubię. lakiery są fajne, dobrze kryją i mają super konsystencję, a i wybór kolorów jest duży


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-10-05, 09:47 
ja lubie dlugie paznikcie ale nie jakies szpony ;) na poznokiach zawsze mam lakier hybrydowy - maluje sama marka makear, moje ulubione to czerwienie i french - klasyka :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-12-16, 17:39 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Też lubie lakiery z Makear, mają super krycie i w tym roku też przed Świętami pojawiły się fajne nowości :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-12-17, 19:36 
ja bardzo lubie dlugie paznokcie. nie uzywam odzywek, nosze hybryde juz id kilku lat. jesli chodzi o kolory to kroluje czerwien, i ostatnio duzo blyskotek od makear, robie sobie paznokcie sama w domu, jestem samoukiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2018-12-27, 18:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
Ja też jestem samoukiem i również postawiłam na Makear, super krycie, pędzelki świetnie wyprofilowane i co najważniejsze to nie mam problemów z żadnymi uczuleniami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2019-01-05, 15:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-05, 15:26
Posty:23
Ja używam odżywki do rąk i paznokci od Bielendy z serii AXN total repair. Bardzo dobry produkt o szerokim zastosowaniu. Ręcę nawilżone, wygładzone, odżywione a przy tym sam produkt jest niezwykle wydajny przez wygodną pompkę ;). Poleciła mi go siostra i jestem zachwycona :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2019-03-06, 17:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-18, 11:48
Posty:10
Niestety, paznokcie to moja duża słabość. Nie do końca wiem, co mogę zrobić, żeby ładniej wyglądały. Jestem tak bardzo zielona w kosmetykach i pielęgnacji ciała, że aż mnie to denerwuje. Może mi coś doradzicie ? Przypadkowo jak na razie trafiłam na ten ranking https://znawcaurody.pl/jaka-frezarke-do-paznokci-sprawdz-dobre-ranking-opinie/ frezarek do paznokci, ale powiedzcie szczerze - od tego powinnam zacząć, czy od jakiejś odżywki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Paznokcie
PostNapisane: 2019-03-12, 13:54 
maaaniaaa napisał(a):
Ja używam odżywki do rąk i paznokci od Bielendy z serii AXN total repair. Bardzo dobry produkt o szerokim zastosowaniu. Ręcę nawilżone, wygładzone, odżywione a przy tym sam produkt jest niezwykle wydajny przez wygodną pompkę ;). Poleciła mi go siostra i jestem zachwycona :P


TEż bardzo lubię ten produkt, to jest serum do rąk i paznokci nie odzywka, ta w ramach sprecyzowania:) Dodatkowo dla lepszego efektu używam odżywkę już bezpośrednio do paznokci w pędzelku AXN Total Repair płynny diament.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO