dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Piękne paznokcie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-24, 17:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-06-24, 16:03
Posty:8
Ja odkąd robię manicure hybrydowy to moje paznokcie są mocniejsze i nie łamią się, płytka po zdjeciu hybrydy prezentuje się bardzo dobrze. Z pewnoscią wpływ na to mają stosowane produkty, ja akurat używam bazy, lakieru i topu z Makear, ta kombinacja sprawia, ze zawsze mam piękne i zadbane paznokcie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-06-26, 18:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
bo makear szkodliwych substancji nie stosuje, tak jak inne marki, paradoks polega na tym, ze sa trwale a mimo to jest je łatwo zdjąc za pomoca acetonu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-08-30, 22:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Mi się ostatnio znów połamały, ale to efekt hybrydy którą miałam wcześniej...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-09-14, 08:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Raczej chyba nie samej hybrydy. Najgorsze dla pyłki jest nieumiejętne zdejmowanie lakieru.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-10-05, 09:51 
ja nie używam odzywek, nosze hybryde a moj ukochany kolor to https://makear.pl/glamour-series/431-708-glamour.html uwielbiam czerwienie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-10-11, 10:17 
Ja tez lubię mieć hybrydę bo to jest wygoda i paznokcie nawet miesiąc wyglądają dobrze . Ja używam lakierów z makear i wlasnie tyle mi się trzymają .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-10-20, 16:33 
ja dbam tak ze robie sobie hybryde z makear, ostatnio serce skradl my serce efekt kociego oka :) poza tym raz na jakis czas robie sobie peelengn dloni, waidomo codziennie nakladam krem i staram sie czesto spac w rekawiczkach bawelnianych aby byly miekkei i gladkie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-11-11, 21:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-10-18, 21:20
Posty:7
ja od dluzszego czasu robie manicure hybrydowy ;) fajnie sie trzyma, paznokcie zadbane wygladaja zawsze ladnie, mam jeden zaufany salon w ktorym zawsze robie paznokcie, Salon Urody Figaro w Warszawie. ceny nie sa wygórowane a wykonanie super. salon ma 3 lokale w Warszawie. przy okazji paznokci robie henne brwi no i co jakis czas obcinam włosy :) taki plus tego miejsca ze mozna tam zrobic praktycznie wszystko nie trzeba latac po całym miescie ;) miła obsługa, salon fajnie urządony, elegancko. polecam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2018-11-26, 13:55 
Na moje paznokcie największy wpływ regenerujący ma odżywka AXN Total Repair płynny diament od Bielendy. Polecam wypróbować, kobitki, które zmagają się z wiecznie łamiącymi i rozdwajającymi paznokciami, ona pomaga, a jest w stosunkowo niskiej cenie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2020-07-08, 15:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-17, 16:07
Posty:28
Jeżeli jesteście z Łodzi to polecam http://www.annraw.pl/kosmetyka.html bardzo profesjonalni wykonują usługi kosmetyczne najlepiej jak to możliwe. Chodzę już od dłuższego czasu do tego gabinetu także śmiało polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO