dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Piękne paznokcie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-19, 02:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Jonka napisał(a):
A czy Jessica ma coś nowego na jesień? zazwyczaj kojarzę że przy nowej porze roku proponują nowe kolory a jak jest teraz?

Na każdą porę roku szykują coś nowego, na funpagu mowa już jest o nowej wiosennej kolekcji. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-01-24, 17:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Ej dobra ale co wy robicie że macie piękne długie i mocne paznokcie? U mnie cos ostatnio strasznie szybko się łamią i rozdwajają do tego...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-01-26, 21:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
rayanierka a może spróbuj zainwestować w odżywkę ? :) wyżej wspomniana Jessica poza świetnymi lakierami z tego co wiem ma naprawdę godne polecenia odżywki np Phenomen Oil troszkę grosza trzeba rzucić ale jest naprawdę rewelacyjna. Nadaje się nie tylko do paznokci ale także do skórek :) jest ona w stanie ożywić troszkę twoje pazurki bo stymuluje ich wzrost i nadaje znacznej elastyczności dzięki czemu się nie łamią tak łatwo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-02-08, 22:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
rayanierka napisał(a):
Ej dobra ale co wy robicie że macie piękne długie i mocne paznokcie? U mnie cos ostatnio strasznie szybko się łamią i rozdwajają do tego...

Dokładnie odżywka, czasem warto zainwestowac w suplementacje tez od środka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-02-18, 15:40 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-18, 15:09
Posty:8
Ja mam dziwny problem, że moje paznokcie (niektóre) zaczynają się łamać w poprzek w połowie paznokcia! I ani tego wypiłować, ani nic... bo pilniczek nie sięga. I muszę czekać aż nadłamanie odrośnie do momentu, w którym mogę przyciąć paznokieć... W sumie już się przyzwyczaiłam do tego, że taka moja uroda :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-02-26, 16:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-26, 16:34
Posty:4
Ważna też jest suplementacja i zrównoważona dieta


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-03-05, 11:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Jak dla mnie podstawą jest dobra odżywka do paznokci


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-03-14, 20:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-12-07, 21:23
Posty:17
ja miałam mega problem z paznokciami i już myślałam ze mi nic nie pomoże. Tak mi sie rozdwajały i łamały, że nie mogłam sobie poradzić. Żadna odżywka nie pomagała. Naprawdę byłam załamana, bo wstyd mi było pokazać dłonie gdziekolwiek. Poszłam do dermatologa i zlecił mi badania krwi. I nie uwierzycie, bo sama nie mogłam w to uwierzyć - lekarz powiedział, że mam niedobór żelaza i przez to mi się tak łamią pazury!! Kupiłam w aptece Chelaferr i po kilku tyg zażywania zobaczyłam pierwsze efekty. Teraz mam już naprawdę mocne paznokcie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-03-15, 23:45 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Nie pomyślałam o tym, że to mogą być aż takie niedobory. U mnie jak miałam problem z rozdwajaniem to odżywka sobie poradziła. Jest taka odzywka Bend dont Break i jak dla mnie jest genialna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne paznokcie
PostNapisane: 2015-03-20, 18:40 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Greenka :) w sumie to się nie dziwie znam tą odżywkę nawet dość niedawno zakupiłam ją dla mojej mamy bo miała ogromny problem z łamiącymi się pazurkami zapewne przez ciągłe pisanie na klawiaturze + ogólnie poniszczoną płytkę :P używa je już jakiś czas i problem znikł :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO