dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Piękne ząbki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-30, 00:01 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
I jak wrażenia? Trochę czasu już upłynęło? :) Ja jestem bardzo zadowolona. Jak się zdecydowałam, przelałam pieniądze to po 3 tygodniach miałam zestaw nakładek na 15 tygodni. Jestem w połowie, 8 tygodni mija i na początki przez kilka dni zęby trochę bolały, teraz tylko jak przechodzę na kolejną nakładkę to jeden dzień lekko ćmi i po bólu, a efekty naprawdę są już zauważalne.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne ząbki
PostNapisane: 2019-09-30, 08:27 
A dużo taka kuracja kosztuje? Ile może potrwać leczenie i jakich spodziewać się efektów? Trudno się zakłada i zdejmuje taki aparat?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne ząbki
PostNapisane: 2019-10-01, 03:04 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Zależy od czasu trwania, moze być 15 tygodni, 30 tygodni lub indywidualnie dobrany czas, w zależności od wady jaką masz i jaki chcesz uzyskać efekt. Ceny sprawdzisz na stronie https://www.beyli.pl/pricing Ja nie mam problemów z zakładaniem i zdejmowanie, może pierwszy dzień czy dwa trochę bałam czy ich nie połamie, ale nic się stało.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne ząbki
PostNapisane: 2020-02-06, 13:12 
Chciałabym mieć piękne zęby, dlatego też zdecydowanie muszę sie zdecydować nad tym, gdzie pójdę i gdzie wyleczą mi je, wybielą, a może i wstawią implanty w miejsce ząbków nieobecnych. U nas dużo się mówi o tej placówce Dental Pro w Gdańsku Ujeścisku , więc może tam. W końcu polecenie ludzi to najlepsze, co możę być, prawda?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Piękne ząbki
PostNapisane: 2021-05-30, 18:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
Moim zdaniem założenie aparatu ortodontycznego to jak najlepszy kierunek, jak chodzi o wygląd i estetykę uśmiechu :) Sama noszę aparat, jestem pacjentką Rock Your Smile w Warszawie, i widzę, jak moje zęby się zmieniają. Pozbywam się tym samym największego kompleksu, jakim były krzywe zęby. Polecam każdemy zadbać o siebie w tym zakresie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękne ząbki
PostNapisane: 2021-11-17, 14:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Na pewno zawsze warto też jest pójść do dobrego i poleconego stomatologa. Ja w Krakowie mogę zdecydowanie polecic takie jedno miejsce https://www.dentist.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO