dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Piękny biust
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-03, 10:49 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
- Czyli wiele ciężkiej pracy! Jak dbacie o biust? Jakieś fajne ćwiczenia? Preparaty? Masaże? chętnie poznam opinie innych Pań.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-10, 15:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 12:13
Posty:52
Lokalizacja: Syców
Samba_mamba biust wymaga wielu zabiegów, aby faktycznie wyglądał świetnie i nigdy nie było widać że lata lecą. Jeśli chodzi o ćwiczenia to dobre są np. damskie pompki :) Masaż wykonywany przez faceta mhm.. Lubię :P A do tego dobre są balsamy , które poprawiają elastyczność skóry, można brać suplementy takie jak tabletki, np. Breastfast, gdzie w składzie są zioła. A wiem że nie każdy lubi pić ziółka. Poza tym wszystko co może poprawić ukrwienie czyli zimna i ciepła woda albo naprzemienne okłady. Myślę, że piersi są jedną z wizytówek kobiet i powinno się o nie dbać jak to niektórzy mówią 2 małe skarby ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-19, 10:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Statystyki wykazały, że Polki nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Niemal każda z nas chciałaby coś zmienić w swoim ciele. Na pierwszym miejscu kobiety zwykle wskazują biust. Piersi są według nich za małe, zbyt obwisłe, o nieatrakcyjnym kształcie. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie operacjami powiększania piersi rośnie.
Obrazek
Wiele kobiet zastanawia się, czy jednak lepszym rozwiązaniem nie byłyby tabletki na powiekszenie biustu. Porównajmy te dwie metody.

Tabletki na powiększenie biustu czy wszczepienie implantów? Która metoda będzie lepsza dla Ciebie? - cały artykuł na stronie: http://sekreturody.blogspot.com/2011/10/tabletki-na-powiekszenie-biustu-czy.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-20, 13:49 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Jeżeli kobieta nie jest zadowolona z wyglądu swojego biustu to zawsze może skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Sama zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu Macrolane. Jest to wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w gruczoły piersiowe. Dowiedziałam się sporo o tym zabiegu dzięki dr Kratochwilowi, który jest świetnym specjalistą jeżeli chodzi o operacje piersi. Na pewno jest to o wiele mniej inwazyjny sposób niż implanty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-20, 15:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Fantagiro tak jak piszesz, nie każdy siebie akceptuje. I niestety ja też należę do tej nie zbyt zadowolonej ze swojego ciała części kobiet :/ Ale nie jest tak źle. Wystarczy ujędrnić i troszkę podnieść :D
Weszłam na stronkę i powiem osobiście że chyba zamiast implantów wolałabym spróbować tabletek. W każdym razie nie chcę zaczynać od tak drastycznych sposobów.
Turanka możesz napisać mi jakieś informacje o Breastfaście? Bo wymieniłaś je na forum , jakiś skład, działanie itp? Bede wdzięczna.:) A obecnie mój biust balsamuje codziennie wieczorem po kapieli :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-21, 10:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Odżizas znów temat tabletek - czyżby jednak sprzedaż tego produktu aż tak spadła? Tak kupię tabletki i będę mieć piękny jędrny biust. Co za bzdura. Bez pracy nie ma efektów a zaniedbań letnich nie zmienisz kilkoma tabletkami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-10-21, 14:52 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 12:13
Posty:52
Lokalizacja: Syców
Varna ale nikt nie każe Ci brać tabletek. Napisałam o Breastfast jako suplemencie, o którym czytałam, z resztą obecnie w tv ciagle widzę reklamę dakolen. Więc po prostu myślę że teraz zażywanie suplementów na bazie naturalnych składników nie jest niczym dziwnym i złym. Myślę że każdy po prostu zaczyna bardziej dbać o siebie i nie tylko na zewnątrz ale również od wewnątrz. Jak chcesz te je bierzesz jak nie to nie. Ale myślę że po to jest forum, żeby dzielić się opiniami i każdy ma prawo do swojego zdania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-11-17, 13:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 14:37
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
varna napisał(a):
Odżizas znów temat tabletek - czyżby jednak sprzedaż tego produktu aż tak spadła? Tak kupię tabletki i będę mieć piękny jędrny biust. Co za bzdura. Bez pracy nie ma efektów a zaniedbań letnich nie zmienisz kilkoma tabletkami.


Zgadzam się, że nie ma szans na nadrobienie długich zaniedbań przez kilka tabletek, ale już długotrwałą kuracją, połączoną z ćwiczeniami, z dobrą dietą, z dbaniem o siebie, na przykład z zimnymi i ciepłymi prysznicami na zmianę - można sporo zmienić, to może zadziałać. Więc mimo wszystko jakby mi ktoś, kto brał Breastfasta, napisał, co i jak, z czym to się je, jakie są efekty, to byłabym bardzo wdzięczna ;) I wracając jeszcze do samoakceptacji - to ja i tak uważam, że trzeba działać w jakim kierunku, żeby wyglądać tak, jak się chce, ja na bardziej drastyczne metody jak operacje raczej bym się nie zdecydowała, ale skoro są mniej bolesne sposoby, to dlaczego nie ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2011-11-17, 14:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć na temat tego preparatu,wpisz w Google tę nazwę,tam wszystko jest i napisane i wyjaśnione,co to jest,jak działa i jakie są tego efekty.Z tego co się zorientowałam to jest suplement.Ale czy to nie jest przypadkiem naciąganie ludzi.Zastanów się zanim to kupisz i zaczniesz to używać.Lub skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu i powiedz jakie są Twoje zamiary.Ja na Twoim miejscu zaczęłabym ćwiczyć i używać odpowiednich kremów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Piękny biust
PostNapisane: 2012-04-24, 19:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 16:41
Posty:8
Szczerze mówiąc mi nie pomagały żadne tabletki ,kremy itp . Długo zastanawiałam się ,by powiększyć piersi i w końcu zdecydowałam się na to .Jednak nie na implanty tylko wybrałam bezpieczniejszą metodę .Mianowicie powiększenie biustu własnym tłuszczem . Nie żałuję swojej decyzji ,gdyż teraz mam piersi o jakich zawsze marzyłam . Zabieg wykonała mi świetna lekarka - dr. Monika Grzesiak . A co najważniejsze ,moje piersi wyglądają naturalnie .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO