dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-28, 13:04 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Dokładnie tak. Położne polecają eloderm już od pierwszego dnia życia. Sama niedawno kupiłam córce. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-06-30, 11:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Sama stosuję Eloderm już spory kawałek czasu. To najlepszy z dermokosmetyków, jakiego do tej pory używałam. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-06-30, 19:52 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
BlueberryDream napisał(a):
I najwazniejsze, bez parabenów, nie podrazniają. Mają łagodny zapach. Więć używać mogą wszyscy np. balsamu. Alergicy czy nawet nie.


Wszystkie ich kosmetyki można używać przy problemach skórnych nie tylko balsamu. Tam jest jeszcze między innymi szampon, kremy, żel do mycia. U mnie wszystkie się sprawdziły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-07-31, 12:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Sama używam kremu, balsamu i żelu do mycia z Elodermu. Nie wiedziałam, że mają też szampon, muszę zapytać w aptece i go wypróbować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-07-31, 21:55 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Mają szampon, żel, emulsję do kąpieli - cała linia jest świetna. Kupiłam kiedyś dla córki, a w końcu sama używałam. Nadal zdarza mi się podbierać, bo eloderm idealnie dba o równowagę w natłuszczeniu i nawilżeniu skóry. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-08-30, 14:08 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ostatnio testowałam kąpiel w emulsji Eloderm dla dzieci. Przyznam, że nietypowe jest, że nie używa się przy tym żadnych dodatkowych środków myjących, ale rewelacyjnie działa na skórę. Nie wyciera się, a tak jakby recznikiem jedynie osusza skórę. Świetne spa i pozwalam sobie na taka przyjemność raz w tygodniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-08-30, 14:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Niestety nie mam wanny na co dzień w domu. :( Wypróbowałam i szampon z Elodermu, jak dla mnie świetny, fajnie nawilża skórę głowy. Zawiera bardzo łagodne detergenty, które myją, ale nie niszczą włosów. Zdecydowanie dołączę go do listy moich stałych zakupów. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-10-31, 21:38 
Nam też polecono Eloderm i stosujemy go o pół roku bardzo się sprawdza przy wrażliwej skórze mojej córki, dobrze nawilża, regeneruje i jest niedrogi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-12-01, 20:47 
Atopowa skóra jest bardzo delikatna i często się łuszczy, dlatego potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Ostatnio stosuję dermokosmetyki i bardzo mi pomagają. Na przykład kremy w piance Podoceutic, które są przeznaczone do stóp świetnie je nawilżają. Pięty od razu staja się bardziej miękkie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pielęgnacja skóry atopowej
PostNapisane: 2016-12-08, 10:43 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Moim zdaniem rewelacyjne są te z Dermedic Linum Emolient, jest też dla maluchów seria BABY. Ja mam suchą skórę, a teraz kiedy sezon grzewczy w pełni jest najgorzej i te kosmetyki mi najbardziej pomagają, nawilżają, łagodzą.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO