dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Samoopalacze czy solarium ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-27, 19:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Cieniowana napisał(a):
Nie rozumiem tej całej fascynacji opalenizną... Ja akurat lubię swoją bladą karnację :P
Słoneczko jakoś nigdy mnie nie opalało, a solarium to dla mnie abstrakcja. Chociaż kiedyś próbowałam samoopalacza w balsamie. Ale był pomarańczowy i brzydko pachniał :P


Mnie moja blada skóra wcale się nie podoba :) co jest fajnego w tym że każda najmniejszą nawet żyłkę widać na naszym ciele... jednak zawsze lubiłam być "lekko opalona" albo chociaż mieć taki złoty kolorek a jestem w stanie go osiągnąć tylko i wyłącznie przy pomocy samoopalacza. Dlatego jednak to jest rozwiązanie idealnie dla mnie co do pomarańczowej skóry i brzydkiego zapachu pewnie trafiłaś na jakaś naprawdę paskudną firmę. Bo ja nie mam absolutnie takiego problemu wręcz przeciwnie bardzo mi się podoba zapach moich a kolorek jest super.

samba_mamba dziękuje ci za info ! :) w takim razie lądują na moją listę must have :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-02-28, 14:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
mrozik123 napisał(a):
solarium bardziej niszczy skórę, za to po samoopalaczach mogą zostać plamy, trudny wybór


Nie wszystkie samoopalacze zostawiają smugi. Te od St. Moriz są rewelacyjne. Mam kilka w domu i nie zamienię je na żaden inny. Mają cudowny kolor, przyjemnie pachną (a zawsze samoopalacz kojarzył mi się z czymś śmierdzącym) i utrzymują długo :) wystarczy nawilżać skóre po aplikacji i będziecie mega zadowolone :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-02-28, 21:59 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
DorotaK - dokładnie tak. Nie wyglądasz jak marchewka tylko masz ładną, naturalną opaleniznę. Bardzo mi się podoba jej odcień,.

mrozik - jak zainwestujesz w dobry samoopalacz to nie będziesz miała plam. Mnie się nie zdarzyło, a przy tym te o których rozmawiamy są naprawdę w rozsądnej cenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-03-03, 21:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
A się jeszcze zapytam :) jakie odcienie najczęściej bierzecie bo widzę że jednak używamy podobnych samoopalaczy. Dark czy Medium ? bo ja używam Medium i zastanawiam się jakby wyglądał na mojej skórze Dark. Myślicie że to by pasowało ? ja jestem karnacji świeżo pomalowanej ściany albo albinosa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-03-05, 11:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Obawiała bym się że dark by za ciemne dla Ciebie było
Ja też mam jasną cerę i Medium jest idealny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-03-08, 22:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Też bym proponowała Medium. Przy jasnej karnacji zostawi śliczny kolor. Tym bardziej że w przypadku właśnie St. Moriz co kilka dni możesz ponawiać aplikację samoopalacza i dalej cieszyć się efektem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-05-04, 21:08 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Ja mam medium, do mojej skóry dopasowuje się idealnie i nie wygląda sztucznie. Nieco ciemniejszy odcień uzyskuję po posmarowaniu drugiej warstwy.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-05-04, 22:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ja się na początku trochę takich dwóch obawiałam, czy nie będzie brzydko schodzić. Ale nic takiego się nie działo, żadnych smug ani plam przy zmywaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-05-07, 22:09 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Dokładnie :) przed nałożeniem samoopalacza wystarczy porządny peeling, no i nawilżyć skórę, wtedy o żadnych plamach nie ma mowy, nawet przy podwójnej warstwie samoopalacza, a zmywa się też równo.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samoopalacze czy solarium ?
PostNapisane: 2015-05-08, 09:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Wiem, że teraz w Douglasie będzie super promocja na kosmetyki St.moriz ;D W promocji są zestawy idealne do podróży, czyli na wakacje, wyjazdy czy po prostu do torebki. Ja chyba uzupełnię braki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO